Logo

Basketbola personības atzinīgi vērtē Lattelecom televīzijas plašo sporta saturu

Basketbola personības atzinīgi vērtē Lattelecom televīzijas plašo sporta saturu

Best4Sport TVkanāls basketbola faniem nodrošina tiešraides no NBA, Olybet LBL, VTB, ACB, FIBA Europe Cup Woman un FIBA Čempionu līgas spēlēm, kurās iespējams sekot līdzi gan Latvijas komandu, gan spēlētāju gaitām.Papildus Lattelecom televīzijā ekskluzīvi pieejams arī NBA TV kanāls.

“Latvijas basketbolistu sasniegumi ir izpelnījušies lielu, starptautisku uzmanību, tāpēc izvirzījām sev mērķi – nodrošināt Latvijas faniem līdz šim nebijušu iespēju – vienā televīzijā sekot līdzi šobrīd labākajiem latviešu basketbolistiem visā pasaulē. Vēl vairāk, esam radījuši izklaides platformu Shortcut, kas ļauj šim saturam piekļūt arī no datora, telefona vai planšetes, tādējādi kļūstot neatkarīgam no savas atrašanās vietas,”skaidro Lattelecom pārstāvis, Media 360 izpilddirektors Kaspars Ozoliņš.

“Īpašu uzmanību esam veltījuši Best4Sport TV attīstībai. Papildu unikālajam saturam, mums bija būtiski nodrošināt spēļu komentēšanu un autorraidījumus, kuros tiekamies ar mūsu sportistiem un pārspriežam aktuālos sporta notikumus,” norāda Artūrs Šēnhofs, Best4Sport TV kanāla personība.

“Paveiktais, manuprāt, ir ideāli. Ir daudz līgu, kurās spēlē mūsu basketbolisti, tāpēc iespēja sekot viņu gaitām vērtējama atzinīgi. Turklāt ērti pieejamais un kvalitatīvais sporta saturs veicina basketbola popularizēšanu,” saka VEF Rīga kapteinis Jānis Blūms.

Pirmais Latvijas NBA līgas spēlētājs Gundars Vētra norāda, ka par labu spēlētāju var kļūt, ja ir kāds elks, kam līdzināties: “Manā laikā nevarēja redzēt visu, ko gribētos, līdz ar to arī mācīties tik daudz, kā šodien. Iespēja regulāri TV ekrānā sekot saviem favorītiem var palīdzēt profesionālai izaugsmei.”

Skaties Lattelecom televīzijas basketbola tiešraides arī aplikācijā Shortcut. Lejupielādē aplikācijuShortcut.

 

Papildu informācija:

Jūlija Ņikitina

Lattelecom  Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: 28305265

E-pasts: julija.nikitina@lattelecom.lv

Mājai | lattelecom.lv

Shortcut

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!