Logo

BK "Ventspils": Mājup ar uzvaru un kausu

BK

Pēc vienas dienas atpūtas BK Ventspils pabeigusi dalību Liepājas Olimpiskā Centra kausa izcīņā finālā tiekoties ar Krievijas klubu Parma. Krievu klubs līdzīgi kā BK Ventspils savā apakšgrupā uzvarēja abos mačos. Parma pārspēja Liepāja/Triobet un Igaunijas komandu no Tartu.

Pirmajā cturtdaļā abas komandas izcēlās ar augstu precizitāti izpildot tālmetienus. BK Ventspils 6 no 9 realizētiem trejačiem ir labs rādītājs, bet Parma komanda šajā rādītājā bija vienkārši perfekta (5 no 5). Pēdējais trejacis tika realizēts līdz ar ceturtdaļas izskaņu, kad pretinieks izvirzījās vadībā (23:25).

Izšķirošie notikumi risinājās otrās ceturtdaļas ievadā, kad ventspilnieki veica 14:0 izrāvienu panākot 37:25 pārsvaru. Pretinieks pirmos punktus guva tikai pēc sešām nospēlētām minūtēm... Arī atlikušajās ceturtdaļas minūtēs krievi nespēja pārvarēt BK Ventspils skarbo aizsardzību un ejot lielajā pārtraukumā ventspilnieku pārsvars ir jau +14 (45:31).

Trešajā ceturtdaļā ventspilnieku pārsvars bija vēl pārliecinošāks un sagaidot pēdējās desmit minūtes pārsvars sasniedzis jau +20 (70:50). Mača galotnē spēles groži tika palaisti brīvsolī un uz šā rēķina pretiniekam izdevās nedaudz samazināt rezultāta starpību, taču ne brīdi ventspilnieku uzvara nebija apdraudēta.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Andrejs Gražulis.

Nākamās pārbaudes spēles būs nedēļas nogalē no 15. līdz 18. septembrim, kad komanda piedalīses turnīrā Prienos (Lietuva).

Pārbaudes spēle

BK Ventspils un Parma (Krievija) 85:68 (23:25, 22:6, 25:19, 15:18)
BK Ventspils: Zaķis 11, Lomažs 10, Gražulis 10, Dīns 9, Mbodžs 9, Šķēle 9, Zeļonis 9, Kempbels 8, Ate 5, Vinstons 5.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!