Logo

LBL 26. sezona: piedalīsies 10 komandas

LBL 26. sezona: piedalīsies 10 komandas

Līdzdalībai LBL čempionātā apstiprinātas komandas “Valmiera/ORDO”, “VEF Rīga”, BK “Ventspils”, “Liepāja/Triobet”, “Jūrmala/Fēnikss”, “Valka/Valga”, BK “Jēkabpils”, “Barons”, “Ogre/Kumho Tyres” un “Latvijas Universitāte”. “Baronam” vēl jāiegūst citu klubu piekrišana spēlēt “Daugavas” sporta nama zālē, kas dažos aspektos neatbilst FIBA noteikumiem.

Izstrādājot sacensību sistēmu, LBS valde ņēma vērā klubu līdzdalību starptautiskajos turnīros un iespēju saskaņot dažādu turnīru kalendārus. “VEF Rīga”, kas spēlēs VTB Vienotajā līgā, un “Valka/Valga”, kas piedalīsies arī Igaunijas čempionātā LBL pamatturnīrā spēlēs divus apļus (pa 18 spēlēm), astoņas citas komandas – arī Eiropas Čempionu līgas dalībnieki BK “Ventspils” – savā starpā spēlēs četrus apļus (kopā pa 32 spēlēm).

Pamatturnīrs sāksies 28.septembrī un finišēs aprīļa vidū. Izslēgšanas turnīrs, kurā piedalīsies sešas komandas, tiks izspēlēts līdz 31.maijam.

Paliek spēkā noteikums, ka vienā spēlē komandas sastāvā bez papildus maksas var piedalīties ne vairāk kā trīs ārzemju spēlētāji (licences maksa nedaudz samazināta). Klubiem ir tiesības iegādāties papildus kvotas par ceturto, piekto un sesto ārzemnieku. Par ceturto kvotu maksa palikusi 7000 EUR, par piekto un sesto samazināta līdz 7000 EUR.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!