Logo

OlyBet LBL: baroni viesojas Ogrē, “Jēkabpils” – Liepājā, “Valmiera/ORDO - Jūrmalā

OlyBet LBL: baroni viesojas Ogrē, “Jēkabpils” – Liepājā, “Valmiera/ORDO - Jūrmalā

Plkst.17 “Ogre/Kumho tyre” (2-7) – “Barons kvartāls” (5-5): Bets4sport TV

“Ogre/Kumho tyre” basketbolisti pēc sparīgā sezonas sākuma OlyBet LBL čempionātā zaudējuši jau sešās spēlēs pēc kārtas un šo melno sēriju pirms vairāk nekā mēneša ievadīja tieši neveiksme Rīgā pret “Barons kvartālu” (73:99). Toties Baltijas līgā bilance ir pretēja (4-1), turklāt tikko Ogrē izdevies sagādāt pirmo zaudējumu grupas līdervienībai Pasvāles "Pieno žvaigždes”. Acīmredzot problēmu sakne meklējama nevis meistarības trūkumā, bet gan snieguma stabilitātē. Pēdējos mačos uz līdera vietu pieteicies Guntis Sīpoliņš (vidēji spēlē 11,4 punkti un 4,4 atlēkušās bumbas), bet Kristaps Pļavnieks ar 5,5 rezultatīvajām piespēlēm ir 4.vietā OlyBet LBL rangu tabulā.

“Barons kvartāls” pēc uzvaras pār “Ventspili” un zaudējuma “Valka/Valga” nupat izbraukumā uzvarēja “Jēkabpili” (81:76) – arī šīs svārstības liek domāt pat stabilitātes faktoru. Taurs Jogela ar vidēji spēlē gūtiem 16,6 punktiem izvirzījies pirmajā vietā visā līgā, Deniss Krestiņins ar 7,1 atlēkušo bumbu šajā nominācijā ir ceturtais, bet visvairāk rezultatīvu piespēļu izdarījis nevis kāds no saspēles vadītājiem, bet gan uzbrucējs Kristaps Dārgais (4,6).

Plkst.13 “Latvijas Universitāte” (1-7) – BK “Ventspils” (9-1)

Studentu un vicelīderu pirmā tikšanās šajā sezonā.

“Latvijas Universitātei” zaudējumi pēdējās trijās spēlēs pēc kārtas. Epizodiski sagādātas problēmas pat “VEF Rīga” komandai (74:82), taču visam spēles garumam pietrūkst jaudas. Īpaši cīņā pie groziem (atlēkušās bumbas līdz šim vidēji spēlē 33 pret 44,5).

Ventspilniekiem šī būs starpspēle starp Eiropas Čempionu līgas cīņām izbraukumā Francijā un savā laukumā ar grupas līdervienību Klaipēdas “Neptūnas”. Kopš uzmanība un spēki jāsadala starp divām “frontēm”, BK “Ventspils” bilance OlyBet LBL turnīrā kļuvusi pieticīgāka – pēdējās četrās spēlēs tikai viena uzvara no trijām bijusi īsti pārliecinoša (ar “Ogre/Kumho tyre” 116:86), turklāt piedzīvots arī pirmais zaudējums. Laba iespēja izcelties spēlētājiem, kuri starptautiskajos mačos pie teikšanas tiek retāk.

Plkst.17 “Liepāja/Triobet” (3-6) – BK “Jēkabpils” (4-4)

Liepājnieki zaudējuši pēdējās divās spēlēs, un nu jau tabulā iezīmējusies plaisa starp liepājnieku pozīciju un pirmo sešnieku. Tikko ar uzvaru Baltijas līgas turnīrā izdevās pārtraukt neveiksmju sēriju. Vai īsā krīze jau pārvarēta? Divos statistikas rādītājos labākais ir Latīfs Makmallans – vidēji spēlē 15 punkti un 5,3 rezultatīvas piespēles, savukārt Dāvis Rozītis ar 8,6 atlēkušajā bumbām ir labākais cīnītājs pie groziem visā līgā.

Jēkabpilieši pēdējos divos mačos savā laukumā piekāpušies “Valmiera/ORDO” un “Barons kvartālam”, atkāpjoties no iesildītās trešās pozīcijas tabulā. Vai izbraukumā veiksies labāk? Rinalds Sirsniņš ar 7,8 rezultatīvajām piespēlēm ir līderis visā līgā, bet rezultatīvākais un labākais cīnītājs pie groziem ir Jurijs Aleksejevs (13,9 + 7,1).  

Plkst.19 “Jūrmala/Fēnikss” (6-5) – “Valmiera/ORDO” (5-4)

Cīņa par trešo vietu.

Pirmajā spēlē Valmierā mājinieki uzvarēja ar 85:78 un “Jūrmala/Fēnikss” komandai tas bijis vienīgais zaudējums pēdējās piecās spēlēs. Līdz šim rezultatīvākais bijis Uģis Pinete (13,2), bet turpat līdzās ir arī Viktors Iļjins (12,9 + 7,6 atlēkušās – trešais efektīvākais spēlētājs līgā) un Edgars Jeromanovs (12,5 + 6,9 rezultatīvās piespēles).

Valmierieši izbraukumā izcīnījuši divas uzvaras pēc kārtas, pieveicot ne tikai “Latvijas Universitāti”, bet arī BK “Jēkabpils” komandu (71:67). Jānim Kaufmanim vidēji spēlē 16 punkti (2.rezultāts līgā), Ervīnam Jonātam – 6,7 atlēkušās bumbas, Raimondam Gabrānam – 4,3 rezultatīvas piespēles.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!