Logo

OlyBet LBL: Čempioni viesojas Liepājā, līderi – Rīgā un Best4sport TV

OlyBet LBL: Čempioni viesojas Liepājā, līderi – Rīgā un Best4sport TV

Plkst.17 “Jūrmala/Fēnikss (3-5) – “Valka/Valga” (1-3)

Jūrmalnieki pēc uzvaras Ogrē trešdien zaudēja Valmierā (78:85). Valcēnieši savā laukumā piekāpās “Jēkabpilij” (88:100), piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Pie “Jūrmala/Fēnikss” iepriekšējām neveiksmēm lielā mērā “vainojama” pretinieku precizitāte trīspunktu metienos (zaudētajās spēlēs vidēji ielaisti 10,2). Toties cīņā pie groziem jūrmalnieki tradicionāli bijuši jaudīgāki par pretiniekiem (41,1 – 39,8). Individuālajā statistikā no jūrmalniekiem visaugstāk ticis Edgars Jeromanovs – 7 rezultatīvās piespēles (2.vieta OlyBet LBL). Rezultatīvākais līdz šim bijis Uģis Pinete – 13,9.

“Valka/Valga” komandas arsenālā liela nozīme ir tālmetieniem (vidēji spēlē 10,8/27), bet cīņā par atlēkušajām bumbām klājies grūti (vidēji 31,8 pret 39,5). Tradicionāli labi spēlēts pirmajā ceturtdaļā (vidēji 25 punkti), bet uz spēles beigām jauda noplakusi (ceturtajā ceturtdaļā tikai 13). Iespējams, tāpēc, ka treneris Juris Umbraško var operēt ar pašauru spēlētāju rotāciju.  Rezultatīvākais ar 16 punktiem bijis Ivars Rihards Žvīgurs (arī 4,3 atlēkušās bumbas), bet viņam esot laukumā pretinieki katrā mačā guvuši vairāk punktu, nekā spējusi samest “Valka/Valga”.

Plkst.19:30 “Barons kvartāls” (3-4) – BK “Ventspils” (7-0): Best4sport TV

Pirms nepilnām četrām nedēļām pirmā apļa spēlē ventspilnieki bija pārāki ar 95:74.

Baronipēc divām neveiksmēm OlyBet LBL čempionātā izcīnīja uzvaru BBL spēlē Ķēdaiņos. Vidēji spēlē gūtie 86,4 punkti ir otrais labākais rezultāts līgā. Statistikā līderos izvirzījušies leģionāri – Taurs Jogela (vidēji spēlē 16 punkti) un Deniss Krestiņins (8 atlēkušās bumbas), bet komandas spēks meklējams plašajā potenciālo līderu lokā. Septiņi spēlētāji vidēji guvuši vairāk par 8 punktiem.

BK “Ventspils” ir līgas rezultatīvākā komanda (vidēji spēlē 95,1), savukārt vidēji ielaistie 71,9 punkti ir otrais labākais rezultāts. Astoņi spēlētāji vidēji guvuši vairāk par astoņiem punktiem (visvairāk Ronalds Zaķis – 11,9).  

Plkst.19:30 “Liepāja/Triobet” (2-4) – “Valmiera/ORDO” (3-3)

Interesantas atkalredzēšanās: liepājnieku sastāvā šosezon cīnās bijušie valmierieši Dāvis Rozītis un Artjoms Butjankovs, bet viesus cīņā vedīs trīs gadus “Liepāja/Triobet” komandu trenējušais Uvis Helmanis.

Liepājnieki izcīnījuši jau četras uzvaras pēc kārtas, ja summē OlyBet LBL un Baltijas līgā sasniegtos rezultātus. Latīfs Makmallans ar vidēji spēlē gūtajiem 17,5 punktiem ir rezultatīvākais spēlētājs Latvijas līgā (viņam arī 5,2 rezultatīvas piespēles un 5 atlēkušās bumbas), savukārt Dāvis Rozītis – labākais cīnītājs par atlēkušajām bumbām (9).

“Valmiera/ORDO” trešdien ar uzvaru pār jūrmalniekiem izlīdzināja uzvaru un zaudējumu bilanci, taču piedzīvoja arī nepatīkamu zaudējumu – savainojuma dēļ vismaz uz mēnesi no ierindas izgājis snaiperis Mārtiņš Laksa, kura vietā operatīvi pieteikts iepriekš, tai skaitā pērn, komandā spēlējušais Akselis Vairogs. Valmierietis Jānis Kaufmanis ar vidēji spēlē gūtajiem 16,5 punktiem ir otrais rezultatīvākais vīrs OlyBet LBL, bet Ervīna Jonāta loms zem groziem (7,2 atlēkušās) bijis ceturtais vērtīgākais visā līgā.

Līdz šim liepājnieki gan guvuši (80,8 pret 77,5), gan ielaiduši (88,2 pret 82,8) vairāk punktu nekā valmierieši. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!