Logo

OlyBet LBL: "Latvijas Universitāte" uzņems "BK "Jēkabpils" komandu

OlyBet LBL:

Pirms cīņas komentāru sniedza viens no LU komandas saspēles vadītājiem, LU Biznesa, ekonomikas un vadības fakultātes 1.kursa students Renārs Birkāns. 

""Runājot par trešdienas spēli Liepājā, tik tiešām bija sajūta, ka šī komanda ir uzvarama, turklāt tieši šodien un tagad. Nešķita, ka laukumā viņi bija pārāki. Spēli uzsākām ļoti labi, kontrolējām spēles ritmu un uzspiedām savu spēles stilu. Taču tikpat ātri mēs izgāzām otro ceturdaļu un pēc tās izlieto ūdeni atpakał sasmelt vairs neizdevās. Mēs nedrīkstam atslābināties ne uz sekundi. Mums kā jaunai komandai tas maksā uzreiz ļoti daudz,"" par aizvadītās spēles pret ""Liepāja/Triobet"" (70:81) zaudējuma iemesliem stāsta Birkāns. Atbildot jau par gaidāmo maču pret BK ""Jēkabpils"", spēlētājs uzsver, ka iepriekšējā spēle Jēkabpilī nevar būt kā spēku samēru salīdzinošs rādītājs. ""Spēles stils mājās vai viesos ļoti atšķiras. Ir jāspēlē pilnīgi savādāks basketbols un tā toreiz arī bija viena no lielākajām kļūdām. Mēs nespēlējām pacietīgi un uzbrukumā pārāk sasteidzām metienus, tā vietā lai ar saspēli meklētu brīvās pozīcijas. Šīs dienas spēlē centīsimies darīt tieši pretējo. Ja apturēsim viņu ātro uzbrukumu un labi cīnīsimies par atlēkošajām bumbām, domāju, ka mums ir ļoti labas izredzes cīnīties par uzvaru. Es tam ticu!""

Spēle starp Latvijas Universitāti un BK Jēkabpils šo pēcpusdien pl.17:00 Elektrum Olimpiskajā centrā sāksies pl.17:00. Tiem kas nevarēs spēi apmeklēt klātienē, mača tiešraidi varēs redzēt mājaslapā LU basketbols - Latvijas Universitāte

Turpināsies arī TelCom akcija, noskaidrojot kārtējo finālistu datora izspēlei, tādēļ katrs mača apmeklētājs aicināts līdz spēles sākumam aizpildīt akcijas prognožu kartīti, uz kuras būs jānorāda atbilde uz spēles īpašo jautājumu, kas šajā reize būs sekojošs: Cik metienus pa pretinieku grozu kopumā (gan metieni no spēles, gan soda metieni) izpildīs LU studenti 1.ceturtdaļas laikā?

 

Ieejas maksa spēlē ir 4 EUR (LU studentiem un pensionāriem 1,50 EUR), savukārt studentiem ar LU SSC uzlīmi uz apliecības un bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas. Līdzjutējiem iespēja iegādāties arī sezonas abonementu visu mājas spēļu apmeklējumam, kas dod iespēju ietaupīt vairāk kā 50% no ikreizējas biļešu iegādes. Abonementa cena ir 30 Eur (LU studentiem 15 Eur).

Informācija: LU basketbols - Latvijas Universitāte

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!