Logo

OlyBet LBL: pērno finālistu duelis Daugavpilī

OlyBet LBL: pērno finālistu duelis Daugavpilī

"VEF Rīga" (5-0) - "Valmiera/ORDO" (5-5): Best4sport TV

"VEF Rīga" komandai LBL šosezon nospēlētas piecas spēles, kurās tikpat uzvaru un ar 100% panākumu vefieši ieņem kopvērtējuma līderpozīciju. Trešdienas spēles pretinieki "Valmiera/ORDO" ar piecām uzvarām un pieciem zaudējumiem (50%) atrodas piektajā pozīcijā.

Pērnajā sezonā "VEF Rīga" un "Valmiera/ORDO" komandas tikās LBL finālā. Tiesa, abu komandu sastāvi, ir būtiski mainījušies. VEF rīcībā ir viens no pērnās sezonas valmieriešu labākajiem spēlētājiem Armands Šķēle.

"Valmiera/ORDO" starpsezonā tika pie jauna galvenā trenera, šajā pozīcijā stājoties Uvim Helmanim. Iepriekš Helmanis vairākas sezonas strādāja Liepājā, bet divu sezonu garumā bijis arī "VEF Rīga" trenera asistents. Tieši tajā laikā, kad Helmanis bija "VEF Rīga" trenera palīgs, tādā pašā amatā atradās arī tagadējais Vefiņa galvenais treneris Jānis Gailītis.

Rezultatīvākais spēlētājs "Valmiera/ORDO" sastāvā ir Jānis Kaufmanis, kuram vidēji mačā 16,2 punkti. Šobrīd Valmieras komanda nav pilnā sastāvā, jo savainojuma dēļ nespēlē Mārtiņš Laksa, bet no pērnajā sezonā gūtās traumas vēl atlabst Haralds Kārlis.

LBL spēlēs "VEF Rīga" sastāvā rezultatīvākais bijis Jānis Blūms (vidēji 15,4 punkti), kuram ar vidēji spēlē 12,4 punktiem un 6,0 atlēkušajām bumbām seko Mārtiņš Meiers.

Trešdienas spēle notiks Daugavpilī, kur rīkotāju lomā būs vefieši. Šosezon LBL regulārās sezonas spēles "VEF Rīga" aizvada dažādos Latvijas reģionos, tādējādi atgriežoties pie labām tradīcijām. Ar šādu soli tiek popularizēts basketbols, sniedzot iespēju tām pilsētām, kurām nav savas LBL I divīzijas komandas, bet ir laba basketbola infrastruktūra, klātienē vērot augstākā līmeņa pašmāju sacensības.

"Liepāja/Triobet" (3-7) - "Latvijas Universitāte" (1-8)

Liepājnieki zaudējuši trjās, studenti - četrās pēdējās spēlēs pēc kārtas. Kura komanda pārtrauks neveiksmju sēriju?

Informācija: vefriga.com

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!