Logo

OlyBet LBL: "Valga/Valka" uzņems "Ogre/Kumho Tyre"

OlyBet LBL:

“Valka/Valga” (1-4) – “Ogre/Kumho Tyre” (2-6)

“Valka/Valga” pēc uzvaras pirmajā spēlē pār “Latvijas Universitāti” (89:82) piedzīvojuši četrus zaudējumus pēc kārtas. Parasti šī komanda apmēram trīs ceturtdaļas spēles laika turas pretiniekiem līdzās, bet salūst pēdējā ceturtdaļā. Statistika par komandas līderi pieteicies Ivars Rihards Žvīgurs (vidēji spēlē 16 punkti un 5 atlēkušās bumbas). Joprojām ierindā ir līgas pieredzējušākais spēlētājs 42 gadus vecais spēles vadītājs Valmo Krīsa. Igaunijas čempionātā valdzēniešiem bilance 4-2, bet pēdējā mačā sestdien ar 76:82 zaudēts Raplas komandai.

Ogrēniešiem OlyBet LBL čempionātā sakrājušies jau pieci zaudējumi pēc kārtas, turklāt tikai pret “Latvijas Universitāti” bija izredzes uzvarēt (pagarinājumā 72:77). Trīs uzvaras Baltijas līgā gan ļauj domāt, ka līdzšinējā bilance nav uzskatāma ar nopietnas krīzes pazīmi. Diemžēl komandai nāksies iztikt bez Kaspara Bērziņa, kuru gaida rehabilitācijas process pēc operācijas. Par rezultatīvāko spēlētāju izvirzījies Guntis Sīpoliņš – vidēji spēlē 11,6 punkti.

Abu komandu uzbrukuma arsenālā liela nozīme ir trīspunktu metieniem: “Valga/Valka” vidēji spēlē 9,2/25,4, “Ogre/Kumho Tyre” 8,4/23,1.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!