Logo

OlyBet LBL: "Valmiera/ORDO" - BK "Jēkabpils" par godīgu basketbolu; svētdien spēle DSN

OlyBet LBL:

“Valmiera/ORDO” (5-7) – BK “”Jēkabpils” (5-5): Bets4sport TV

Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar Eiropas komisiju un Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas basketbola federācijām realizē vienu no vērienīgākajiem sporta projektiem Eiropā "True Basketball. Real Games" cīņai ar spēļu gaitas un rezultātu ietekmēšanu basketbolā. Projekta ietvaros divu gadu laikā katrā valstī tiks rīkotas šai tēmai veltītas promo spēles un pirmā notiks Valmierā. Unikāli formu dizaini, īpašā reklāmas klipa pirmizrāde Vidzemes Olimpiskajā centrā, kā arī izdales materiāli skatītājiem - tas komplektā ar labu basketbolu padarīs sestdienas spēli īpašu.

Pirmajā aplī valmierieši izbraukumā uzvarēja ar 71:67.

Pēc šī panākuma, kas tika gūts 12. novembrī, “Valmiera/ORDO” komanda zaudējusi visās trijās OlyBet LBL spēlēs ar komandām, kuras tabulā patlaban ieņem pirmās trīs vietas. Meklējot iespējas pastiprināt spēli, tikko iesaistīts savulaik Liepājā spēlējušais amerikāņu aizsargs Eštons Mičels, turklāt pēc savainojuma ārstēšanas ierindā atgriezies sezonas sākumā rezultatīvi spējušais Mārtiņš Laksa (vidēji spēlē 15 punkti). Jānis Kaufmanis (16,9) izvirzījies ar visas līgas rezultatīvāko spēlētāju, bet galvenais spēks groza apakšā ir Lauris Blaus (11+6,3 atlēkušās).

Jēkabpilieši pēdējās četrās OlyBet LBL spēlēs piedzīvojot trīs zaudējumus, ieskaitot neveiksmi pagarinājumā pret "Latvijas Universitāti”. Saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš ir līgas labākais piespēlētājs (vidēji spēlē 7,5 plus 11,7 punkti). Rezultatīvākais spēlētājs ir Jurijs Aleksejevs (14,6), bet tikai nedaudz mazāk ir uzbrucējam Robertam Stumbrim (14,2).

BK “Ventspils (11-1) – “Latvijas Universitāte” (2-10)

Pirmajā aplī ventspilnieki uzvarēja ar 100:64

Savainojumu epidēmijas piemeklētajiem ventspilniekiem pēc divām neveiksmēm Čempionu līgā prātā jau nākamnedēļ Radomā paredzētā spēle ar tabulas kaimiņiem. Būtu labi uzvaru pret OlyBet LBL pastarīšiem panākt bez lieka fizisko un emocionālo spēku patēriņa, bet nebūtu prātīgi taupības režīmu ieslēgt kops paša spēles sākuma. Līdz šim slodze Latvijas līgā dalīta līdzīgās daļās, kas redzams arī statistikā – Aigars Šķēle, Ronalds Zaķis un Folarins Kempbels vidēji spēlē guvuši pa 12 punktiem, Edgars Zeļonis 11,3.

Arī “Latvijas Universitātei” sastāvu retina savainojumi, vēl vairāk ierobežojot komandas resursu. Joprojām lielas problēmas cīņā pie groziem (atlēkušās bumbas vidēji spēlē 33-44). Šo mīnusu Ventspilī visefektīvāk varētu kompensēt izcila veiksme tālmetienos (līdz šim vidēji tikai 6/24).

“Barons kvartāls un “Daugavas” sporta nams”. OlyBet LBLvadības noteiktajā laikā septiņas komandas apstiprinājušas, ka piekrīt spēlēt DSN, tātad “Barons kvartālam” vajadzēs meklēt citu spēļu zāli tikai sezonas otrās puses spēlēm ar “VEF Rīga” un BK “Ventspils”.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!