Logo

OlyBet LBL: "Ventspilij" ģenerālmēģinājums pirms starta Čempionu līgā

OlyBet LBL:

Plkst.17 BK “Ventspils” (5-0) – “Jūrmala/Fēnikss” (2-3): Best4sport TV

Ventspilnieki OlyBet LBL čempionāta starta taisni veikuši vairāk nekā pārliecinoši – līdz šim mazpārliecinošākās uzvaras izcīnīta ar 21 punkta pārsvaru (91:70 par “Jēkabpili, 95:74 pār “Barons kvartāls”), bet vidēji pārsvaru pār pieciem pirmajiem pretiniekiem raksturo 25,4 punkti. Turklāt uzvaras iekrītas galvenajam trenerim Kārlim Muižniekam raksturīgajā stilā, plaši rotējot sastāvu. Desmit spēlētāji vidēji laukumā pavadījuši 17-22 minūtes, deviņi vidēji guvuši no 8 līdz 12,2 punktiem. Spēle ar “Jūrmala/Fēnikss” būs ģenerālmēģinājums pirms 19. oktobrī paredzētās debija Eiropas čempionu līgā.

“Jūrmala/Fēnikss” startēja ar divām uzvarām, kam sekojuši nu jau trīs zaudējumi. Pēdējais – trešdien 71:74 pret “VEF Rīga” bija īpaši sāpīgs, jo pat rīdzinieku kapteinis Jānis Blūms atzina, ka jūrmalnieki uzvaru bija pelnījuši vairāk. Dažu dienu laikā savākties uz cīņu ar otro favorītkomandu (turklāt izbraukumā!) nebūs viegli. Jo īpaši tāpēc, ka ventspilnieku plašā rotācija un līdzsvarotais sastāvs neļaus koncentrēt aizsardzību dažos stratēģiski svarīgākajos virzienos. No otras puses – veiksmīgi aizvadītā spēle ar “VEF Rīga” varētu stiprināt kopīgo pārliecību, ka komandai ir pa spēkam līdzvērtīgi spēlēt ar labāk nokomplektētiem sāncenšiem.

Plkst.17 “Liepāja/Triobet” (0-4) – “Ogre/Kumho Tyre” (2-2)

Gaidāma abpusēji ātra spēle ar uzsvaru uz ārējās līnijas aktivitātēm.

Liepājnieku atjauninātais modelis turnīru sācis ar četrām neveiksmēm, no kurām vissāpīgākā bija pagarinājumā pret “Jūrmala/Fēnikss” (103:106). Vēl viens zaudējums galotnē nupat piedzīvots BBL čempionātā (70:75 pret “Barons kvartāls”). Latīfs Makmallans ar vidēji spēlē gūtajiem 20 punktiem pagaidām ir pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs OlyBet LBL čempionātā, bet basketbols tomēr ir komandas spēle.

Ogrēnieši sāka ar skaļu uzvaru pār čempioniem “Valmiera/ORDO” (70:61) un droši kontrolēja spēli Jūrmalā (88:77), bet negaidīti pārliecinoši zaudēja “Barons kvartālam” (73:99) un BBL debijas spēlē nenoturēja uzvaru pār “Jēkabpili” (pagarinājumā 82:86). Rīgā izpaudās īsā rezervistu soliņa faktors – slimības dēļ nespēlēja Kristaps Pļavnieks un pretiniekiem ar agresīvu aizsardzību izdevās krietni samazināt ierindā palikušo aizsargu efektivitāti.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!