Logo

Par BK „Jēkabpils” galveno treneri apstiprināts Rūdolfs Rozītis

Par BK  „Jēkabpils” galveno treneri apstiprināts Rūdolfs Rozītis

No 2010. līdz 2014. gadam Rozītis bija “Latvijas Universitātes” sieviešu komandas galvenais treneris, 2013. gadā trenēja Latvijas sieviešu U-18 izlasi. 2014./2015. gada sezonu pavadīja Jēkabpilī, bet pagājušajā sezonā pildīja „Barons/LDz” galveno treneru Agra Galvanovska un Gunta Endzela asistenta pienākumus.

„Pieņemt lēmumu nebija viegli, jo tas manā karjerā bija pirmais piedāvājums kļūt par galveno treneri vīriešu komandai. No otras puses – tas, ka piedāvājums nāca tieši no „Jēkabpils” komandas, atviegloja lēmuma pieņemšanu. No „Jēkabpils” es aizgāju ar ļoti pozitīvām domām, un jau biju cerējis, ka es te atgriezīšos. Un sanāca pavisam patīkami – atgriezties kā galvenajam trenerim. Paldies kluba vadībai, ka viņi man uzticas!” par jauno amatu gandarīts ir Rozītis.

Jautāts par nākamās sezonas komandu, treneris uzsver, ka galvenā doma ir veidot ilgtspējīgu sastāvu: „Radīt ilglaicību, meklēt spēlētājus, kas varētu spēlēt Jēkabpilī ilgāku laiku. Tas nenozīmē, ka tiks meklēti tikai gados jauni spēlētāji, komanda būs konkurētspējīga, un noteikti paliks spēlētāji arī no iepriekšējās sezonas. Vēlos komandu, kas cīnās par uzvaru katrā spēlē. Lai komanda ir pilsētas un līdzjutēju iedvesmas un motivācijas avots!”

Kopš BK „Jēkabpils” dibināšanas 2012. gadā komanda ir izcīnījusi divas Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļas, bet 2015./2016. gada sezonu „lūši” noslēdza septītajā vietā, neiekļūstot izslēgšanas spēlēs. Aizvadītajā sezonā treneru korpusu veidoja galvenais treneris Igors Miglinieks un asistents Kristaps Zeids.

 

Šobrīd klubs ir uzsācis aktīvu komandas sastāva komplektēšanu gaidāmajai 2016./2017. gada basketbola sezonai un drīzumā ziņos par jauniem papildinājumiem.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!