Logo

Sākas OlyBet Latvijas Basketbola līgas 26. sezona

Sākas OlyBet Latvijas Basketbola līgas 26. sezona

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Prieks, ka mūsu sadarbības partneri novērtējuši Latvijas Basketbola līgas stabilo attīstību. Esam vienojušies par ilgtermiņa līgumiem ar jauno LBL ģenerālsponsoru OlyBet Sport Bar, kā arī SIA Lattelecom, kas nodrošinās spēļu translācijas. Līgu turpina atbalstīt Ramirent un Škoda. Par piesaistītajiem līdzekļiem tiks īstenoti līgas mēroga mārketinga projekti, nodrošinātas statistikas tiešraides, kā arī samazināti klubu izdevumi, sedzot tiesnešu transporta izmaksas, apmaksājot komisāru darbu visas sezonas garumā un tiesnešu darbu izslēgšanas turnīra spēlēs.”

OlyBet Sports Bar pārstāvis, SIA Ahti valdes priekšsēdētājs Gints Pakārklis:

“Esam pagodināti no šī gada būt Latvijas Basketbola līgas ģenerālsponsora lomā. Šis lēmums nāca viegli, jo trīs sadarbības gadu laikā pārliecinājāmies, ka Latvijas Basketbola savienība dara milzīgu darbu, popularizējot un attīstot savu sporta veidu valstī visos līmeņos, par ko liecina arī mūsu vīriešu valstsvienības arvien labākais sniegums. Novēlu visiem OlyBet LBL klubiem un to līdzjūtējiem šogad piedzīvot aizraujošu sezonu un Līgai – turpināt attīstīties, palielināt komandu skaitu un kļūt aizvien populārākai.”

Latvijas basketbola līgu direktore Lāsma Zandere:

“Latvijas desmit labākās vīriešu basketbola komandas ir gatavas startam līgas 26. sezonā, kas solās būt ļoti interesanta. Čempioni “Valmiera/ORDO” vēlas nosargāt izcīnīto titulu, iepriekšējo sezonu tradicionālie finālisti “VEF Rīga” un BK “Ventspils” ir motivēti atgūt zaudēto troni, BK “Jēkabpils” un “Barons” alkst atgriezties izslēgšanas turnīra dalībnieku vidū, nopietni mērķi ir arī citiem klubiem. Bez sportiski intriģējošajā cīņām būs arī konkursi skatītājiem un basketbolistu līdzdalība sociālajos projektos. Tiekamies OlyBet LBL spēlēs!” 

SIA Lattelecom galvenais tehnoloģiju direktors Uldis Tatarčuks:

Lattelecom vienmēr atbalstījis un televīzijas platformās izcēlis vietējo saturu. Tāpēcmūsu klientiem un Latvijas basketbola faniem esam sagādājuši patīkamu pārsteigumu - turpmākos trīs gadus OlyBet LBL sezonas spēles divas reizes nedēļā tiks translētas kanālā Best4Sport TV, kas pieejams tikai Lattelecom televīzijā un izklaides platformā Shortcut. Pirms un pēc spēlēm notiks diskusijas studijā ar Latvijas basketbola ekspertiem un sabiedrībā zināmiem basketbola pazinējiem. Augstu novērtējam iespēju būt par daļu no Latvijas basketbola kultūras. Labākais basketbols tikai Lattelecom televīzijā!”

OlyBetLatvijas Basketbola līgas turnīrā 2016./2017. gada sezonā piedalīsies 10 komandas – “Valmiera/ORDO”. “VEF Rīga”, BK “Ventspils”, “Liepāja/Triobet”, “Jūrmala/Fēnikss”, “Valka/Valga”, BK “Jēkabpils”, “Barons kvartāls”, “Ogre/Kumho Tyre” un “Latvijas Universitāte”. Pamatturnīrs sāksies 28. septembrī un ilgs līdz aprīļa vidum. Izslēgšanas turnīrā piedalīsies sešas komandas jaunos Latvijas čempionus uzzināsim ne vēlāk kā 31.maijā.

Latvijas Basketbola līgas čempionātā valsts labākās vīriešu basketbola komandas piedalās kopš 1992. gada. Aizvadītajās 25 sezonās deviņas reizes čempionu titulu izcīnīja BK “Ventspils” (2000.-2007., 2009., 2014.), astoņas reizes – “Brocēni” (1992-1999), četras – “VEF Rīga” (2011.-2013., 2015.), divas – “Barons” (2008., 2010.), pa vienai – “ASK Rīga” (2007) un “Valmiera/ORDO” (2016). Kopš 2001. gada LBL čempionātu rīko Latvijas Basketbola savienība.

Informāciju sagatavoja:
Artūrs Portnovs
LBS Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļa

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!