Logo

"Valmiera/ORDO" pusfinālu uzsāk ar uzvaru pār liepājniekiem

Ja pirms spēles bažas varēja radīt divu nedēļu pauze bez spēlēm, tad Valmieras komandas spēlētāji jau pirmajās minūtēs parādīja, ka uztraukumam nav pamata. Ar metienu no groza apakšas spēles rezultātu atklāja Lauris Blaus, bet Mārtiņš Laksa ar metienu no stūra guva 3 punktus. Valmierieši turpināja audzēt pārsvaru un pirmās ceturtdaļas vidū Dāvis Rozītis panāca jau 12 punktu vadību "Valmiera/ORDO" komandai. Pirmā ceturkšņa otrajā pusē liepājnieki atguvās pēc neveiksmīgā mača sākuma un pamazām sāka samazināt rezultāta starpību. Pēc nospēlētām 10 minūtēm "Valmiera/ORDO" vadība saruka līdz 6 punktiem - 19:13.

Spēles otrajā ceturtdaļā "Liepāja/Triobet" turēja valmieriešus aizsniedzamā attālumā. Kvameina Mičela izrāviens uz brīdi panāca +8, tomēr puslaika noslēgumā precīzs Toma Leimaņa „trejacis” samazināja mājinieku pārsvaru līdz 34:30.

Otro puslaiku ar rezultatīviem uzbrukumiem iesāka Kvameins Mičels un Armands Šķēle, bet trešās ceturtdaļas vidū Dāvis Rozītis īsā laikā guva piecus punktus, panākot +9. Ceturtdaļas noslēgumā rezultatīvi darbojās Liepājas komanda, bet Jānis Kaufmanis atrada pretargumentus, lai pirms noslēdzošās ceturtdaļas nepielaistu pretiniekus tuvāk par pieciem punktiem - 51:46.

Spēles izšķirošajā nogrieznī Mārtiņa Laksas trīspunktu metiens panāca vairāk kā desmit punktu pārsvaru mājiniekiem. Spēles noslēdzošajās minūtēs pārliecinoši darbojās Dāvis Rozītis, minūti pirms mača beigām triecot bumbu grozā no augšas. Rozīša 16 gūtie punkti palīdzēja "Valmiera/ORDO" izcīnīt uzvaru pusfināla sērijas pirmajā mačā ar 68:55.

"Valmiera/ORDO" - "Liepāja/Triobet" 68:55 (19:13, 15:17, 17:16, 17:9)

"Valmiera/ORDO": Rozītis 16, Laksa 11, Arm. Šķēle 11, Kaufmanis 8, Mičels 7

(7ab+6rp), Blaus 7, Bērziņš 5, Aig. Šķēle 3, Jonāts, Vairogs, Vīņauds , Gabrāns

"Liepāja/Triobet": Hiks 11, J.Antrops 11, Leimanis 10, Aizpurs 10, G.Antrops 5, Čavars 4, Garoza 4, Sokolovs, Dželetovičs, Krastiņš, Grigaļūns, Šukteris.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!