Logo

“VEF Rīga” pievienojas Jānis Blūms, kluba valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināts Edgars Jaunups

“VEF Rīga” pievienojas Jānis Blūms, kluba valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināts Edgars Jaunups

Vēloties turpmāk savu galveno uzmanību koncentrēt uz jaunatnes sporta attīstību, līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons atstājis amatu. Martinsons arī turpmāk pildīs “VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas” prezidenta pienākumus. Tāpat viņš nopietni iesaistījies jaunatnes hokeja u.c. jaunatnes sporta veidu jautājumu risināšanā.

Jaunatnes basketbolā Māris Martonsons par prioritāti uzskata tā vides un infrastruktūras pilnveidošanu. VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga M.Martinsona vadībā nostiprinājusi pozīcijas, kā lielākās jauniešu sacensības valstī. Palielinājies regulārās sacensībās iesaistīto jauno spēlētāju un komandu skaits. Īstenoti vairāki basketbola popularitāti veicinoši projekti.

M.Martinsons par “VEF Rīga” valdes priekšsēdētāju kļuva 2008.gada decembrī. Savukārt pirms tam šos pienākumus pildīja tieši Edgars Jaunups.

Jaunups par savām prioritātēm “VEF Rīga” valdes priekšsētāja amatā definējis ciešas un efektīvas saiknes starp klubu un jaunatnes sistēmu izveidi, radot tādus apstākļus, lai ikviena jaunā spēlētāja pirmā izvēle būtu nokļūt tieši “VEF Rīga”. Tāpat par nopietnu izaicinājumu E.Jaunups uzsakta kluba budžeta stabilizēšanu.

Gan kluba vadība, gan treneri ir gandarīti par valstsvienības kapteiņa Jāņa Blūma pievienošanos “VEF Rīga”.

“VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups: “Pēc desmit gadu prombūtnes Eirolīgas pieredzi ieguvušais izlases līderis atgriežas Latvijā un spēlēs tieši Vefiņā. Tas ir augsts mūsu darba novērtējums. Mēs lepojamies, ka Blūms turpmāk nesīs VEF vārdu. Nav noslēpums, ka viņu savās rindās esam vēlējušies redzēt ne pirmo seoznu un tagad, kad tas ir izdevies, veidosim ilgtermiņa sadarbību un Jāņa profesionālās kvalitātes gan basketbola laukumā, gan ārpus tā dos nozīmīgu iegultījumu turpmākajā “VEF Rīga” attīstībā.”

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!