Logo

OlyBet LBL Zvaigžņu spēle: kurš ieņems Dārgā vietu?

OlyBet LBL Zvaigžņu spēle: kurš ieņems Dārgā vietu?

Zvaigžņu spēļu slam dunk konkursa pieckārtējais uzvarētājs Kristaps Dārgais savainojuma dēļ šoreiz būs žūrijas priekšsēdētājs. Starp pretendentiem būs arī 3x3 Latvijas čempionāta slam dunk konkursa uzvarētāji Kārlis Apsītis (“Ogre/Kumho tyre”), Ivars Rihards Žvīgurs (“Valka/Valga”) un Renārs Bulderis (LBL 3. līdervienība "Ezerzeme/Rēzekne").

Slam dunk konkursa dalībnieki

Spēlētājs Komanda Augums
Malkolms Grifins Liepāja/Triobet 193
Kristofers Ričards VEF Rīga 196
Renārs Bulduris Ezerzeme/Rēzekne (LBL3) 191
Roberts Stumbris BK Jēkabpils 200
Karls Montgomerijs Liepāja/Triobet 203
Ivars Rihards Žvīgurs Valka/Valga 199
Kārlis Apsītis Ogre/Kumho tyre 200

No brīža, kad spēlētājs saņem rokās bumbu, viņam ir 60 sekundes veiksmīga slam dunk izpildei. Nesekmīgo mēģinājumu skaits nav limitēts.

Mēģinājums tiek uzskatīts par sekmīgu, ja bumba izgājusi cauri groza stīpai, taču, ja spēlētājs pēc sekmīga mēģinājuma domā, ka tas nav bijis pietiekami efektīgs un vēlas dankot vēlreiz, viņš to var darīt, iekļaujoties atvēlētajās 60 sekundēs.

Ja spēlētājam 60 sekunžu laikā neizdodas sekmīgs mēģinājums, viņam tiek piešķirtas tiesības uz vienu papildus mēģinājumu. Tas tiek uzskatīts par izpildītu, ja bumba atstāj dalībnieka (vai viņa asistenta) rokas cenšoties pabeigt slam dunk mēģinājumu (jebkurā citā kustībā, kas nav dribls).

Priekšsacīkstēs katram dalībniekam tiek vērtēts viens veiksmīgs slam dunk mēģinājums. Pusfinālam kvalificējas 4 dalībnieki

Finālā katram finālistam tiek vērtēts viens veiksmīgs slam dunk mēģinājums.

 

OlyBet LBL Zvaigžņu spēles laikā notiks arī Sportland metienu konkurss, Ventspils Miesnieks trīspunktu konkurss, Lattelecom slam dunk konkurss, Škoda treneru sacensības metienos no centra un OlyBet Sports bar karsējgrupu konkurss.

 “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un OC “Ventspils” kasēs biļetes var iegādāties biļetes – pieaugušajiem 4 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem 2 EUR.

Zvaigžņu spēlē LBL komanda un līgā spēlējošo leģionāru izlase sacentīsies desmito reizi. Līdz šim piecas reizes uzvarējuši latvieši, trīs reizes uzvarējuši Leģionāri, bet viņa spēle beigusies neizšķirti.

OlyBet LBL Zvaigžņu spēli rīko Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar Ventspils domi un OC “Ventspils”. Norisi atbalsta OlyBet Sports Bar, Lattelecom, Ramirent, Škoda, Sportland, Ventspils miesnieks. Informē LTV7,  Delfi.lv, Draugiem.lv, sportacentrs.com un Basket.lv.

Spēli tiešraidē translēs LTV7.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!