Logo

OlyBet LBL: “VEF Rīga” Jelgavā uzņems jūrmalniekus

OlyBet LBL: “VEF Rīga” Jelgavā uzņems jūrmalniekus

“VEF Rīga” (8-0) – “Jūrmala/Fēnikss (8-7)

Abu komandu pirmajā spēlē jūrmalnieki bija tuvu panākumam, pusminūti pirms beigām atrodoties vadībā ar 71:70 un pēdējās sekundēs neizmantojot lielisku iespēju panākt vismaz pagarinājumu (galaiznākumā 71:74). Šī uzvara “VEF Rīga” komandai palīdzējusi tikt pie atjaunotā kluba vēsturē iespaidīgākās uzvaru sērijas – ar astoņām pēc kārtas izcīnītām uzvarām Latvijas līgā startēt izdevies pirmo reizi! Līderiem pēdējās dienās iznākusi atslodze starptautiskajā arēnā, kas lieti noder savainojumu apārstēšanai

“Jūrmala/Fēnikss” pēc piecām uzvarām, piedzīvojusi divus smagus zaudējumus (pret “Barons kvartāls” 72:91 un “Jēkabpili” 67:70), pa vidu izcīnot divas uzvaras Baltijas līgā. Izskatās, ka vairāku spēlētāju veselības problēmu dēļ komanda nav labākajā kondīcijā, taču cīņai ar “VEF Rīga” spēkiem vajadzētu atrasties. Jo īpaši tādēļ, ka trīs jūrmalnieku līderiem – Edgaram Jeromanovam (11,9 punkti, 6,9 rezultatīvās piespēles), Artūram Strēlniekam (9,3 + 7,4 atlēkušās) un Viktoram Iljinam (11,8 + 7,5) – motivācija cīņai ar bijušo komandu nebūs tālu jāmeklē.

“Valka/Valga” (3-6) – “Liepāja/Triobet” (6-8) 58:93

Pārrobežu komanda tikko šķīrusies no sava līdera Kristo Sāges, kurš pārgājis uz Tallinas “TLU/Kalev”, savukārt liepājnieki, šķiet, atguvuši novembra sākumā demonstrēto spēles kvalitāti. Uzvarētājiem 26 punktus guva Malkolms Grifins (arī 6 piespēles), pa 14 Latīfam Makmallanam un Dāvim Rozītim (arī 11 atlēkušās bumbas). Mājiniekiem Rains Rādiks guva 19 punktus un izcīnīja 10 bumbas.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!