Logo

„Valmiera/ORDO” mērķis jaunajai sezonai – cīņa par medaļām gan Latvijas, gan Baltijas Basketbola līgās

„Valmiera/ORDO” mērķis jaunajai sezonai – cīņa par medaļām gan Latvijas, gan Baltijas Basketbola līgās

 “Šī būs jau 5.sezona, kad „ORDO Group” atbalsta Valmieras basketbola klubu. Katru gadu sadarbība kļuva arvien ciešāka un uzlabojās, pārgāja citā līmenī, līdz iepriekšējās sezonas sākumā spērām vēl vienu nozīmīgu soli - nostiprinājām veiksmīgo ilggadējo sadarbību un integrējām ORDO komandu nosaukumos. Liels prieks, protams, par mūsu visiem zināmo sasniegumu Latvijas Basketbola līgā, bet tikpat liels prieks arī par jaunatnes sistēmas sasniegumiem. “ORDO Group” turpinās sadarbību ar Valmieras basketbola klubu arī turpmāk. Esam izvirzījuši augstus mērķus un strādāsim, lai tos sasniegtu.” atklājot preses konferenci klātesošos uzrunāja “ORDO Group” valdes priekšsēdētājs un “Valmiera/ORDO” prezidents Ivars Rudzītis.

„Komandas iepriekšējās sezonas sasniegums ir vēsturisks – tika izcīnīts pilsētas vēsturē pirmais čempiontituls komandu sporta veidos. Pilsētā, kurā jau ir ļoti daudz iespēju bērniem un jauniešiem profesionāli nodarboties ar sportu, domājam, ka arī šis sasniegums pievērsīs vairāk bērnu tieši basketbolam,”Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks dalījās iespaidos par basketbola pieaugošo lomu pilsētā, piebilstot, ka „ļoti priecājamies par Valmieras fantastiskajiem līdzjutējiem un to spēju atbalstīt komandu jebkur, kur tā spēlē! Domājam un ceram, ka tas tā arī turpināsies, jo mūsu komandai nebūs viegli – ir uzstādīta augsta latiņa, esam čempioni un arī līdzjutēji paliks prasīgāki. Nebija viegli izcīnīt čempiontitulu un arī nākamajā sezonā nebūs viegli to nosargāt, tā kā es vēlu veiksmi komandai un arī līdzjutējiem!”

Šobrīd „Valmiera/ORDO” komanda ir daļēji nokomplektēta un notiek pārrunas ar spēlētājiem iztrūkstošajās pozīcijās – tiek meklēts pamata saspēles vadītājs, 2.vai 3.numura spēlētājs un vēl viens spēlētājs centra pozīcijā. Komandas sastāvā no iepriekšējās sezonas paliek Jānis Kaufmanis, Artūrs Bērziņš, Ervīns Jonāts, Haralds Kārlis un Raimonds Gabrāns, kā arī noslēgts jauns līgums ar Lauri Blauu un netiek izslēgts, ka komandā varētu atgriezties vēl kāds no pērnās sezonas spēlētājiem.

„Liels gandarījums ir par pašreizējo komandas komplektāciju – gan par pamatkodola saglabāšanu, noturot komandā vairākus iepriekšējās sezonas čempionus, gan par panākto vienošanos ar Eirolīgas klubu “Baskonia” par Rinalda Mālmaņa izīrēšanu uz vienu sezonu. Esam nolēmuši izmantot „Valmiera/ORDO” jaunatnes sistēmas spēlētāju potenciālu un sniegt tiem iespēju startēt 1.divīzijas komandā, tādēļ šosezon 11. un 12. spēlētāja pozīcijas komandā aizpildīs kluba jaunie spēlētāji. ” par komandas komplektāciju stāsta „Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš.

“Mums ir liels prieks, ka “ORDO Group” paliek mūsu kluba ģenerālsponsors un kopīgi strādāsim, lai noturētu pacelto latiņu. Darīsim visu, lai cīnītos par augstām vietām abās līgās, kurās startēsim. Tāds ir mūsu mērķis nākamajai sezonai – centīsimies atkārtoti iekļūt LBL finālā un cīnīties par čempiontitulu. Darīsim visu, lai mēs būtu nopietni pretendenti cīņā par medaļām. Jāizvirza augstāks mērķis un jāsper soli tālāk arī Baltijas līgā, ne tikai cīnoties par, bet arī izcīnot medaļas!” kluba mērķus nākamajai sezonai nosauc Mārtiņš Bērziņš.

Jūnija beigās tika paziņots par pieredzējušā Latvijas basketbola speciālista Uvja Helmaņa piesaistīšanu „Valmiera/ORDO” treneru korpusam. Helmanis preses konferencē īsi ieskicēja savas ieceres saistībā ar Valmieras komandu un pastāstīja, ka gatavosies sezonai, iesākumā vairāk uzmanības veltot fiziskās sagatavotības treniņiem, un, atgriežoties ritmā, pakāpeniski pārejot uz basketbola treniņiem.

 

 „Liels paldies kluba vadībai par doto iespēju vadīt zelta komandu – iepriekšējās sezonas čempionus. Darbs nebūs viegls, jo visām komandām būs dubulta enerģija un vēlēšanās pārspēt iepriekšējās sezonas čempionus. Darbs šosezon būs ļoti atbildīgs, bet es no tā nebaidos, jo ticu, ka kopīgiem spēkiem mums viss izdosies!” apgalvo „Valmiera/ORDO” galvenais treneris Uvis Helmanis.

Šovakar „Valmiera/ORDO” uzsāks gatavošanos jaunajai sezonai. Komandas kapteinis Artūrs Bērziņš pirms gaidāmā pirmā treniņa dalījās savās sajūtās par nākamo sezonu, apgalvojot: „ Jauno sezonu sākam ar pozitīvām emocijām - joprojām priecājamies par izcīnīto čempiontitulu, tajā pašā laikā apzinoties, ka mums nav kur atkāpties. Ir jādodas tik uz priekšu un jācenšas čempiontitulu noturēt. No spēlētāju puses nav daudz ko runāt, mēs vairāk darām un cīnīsimies, lai sasniegtu komandas mērķus!”  

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!