Logo

LBL 2.divīzijas Oktobra spēlētājs - Agnis Čavars

LBL 2.divīzijas Oktobra spēlētājs - Agnis Čavars

Kādi ir pirmie iespaidi par LBL2 pēc 11 sezonām virslīgā?

Interesanti. No vienas puses, top komandas šķiet spēkos diezgan līdzīgas un varētu itin sekmīgi pacīnīties arī ar OlyBet LBL komandām. No otras puses ir daudz jauniešu komandu, kurās puiši var izspēlēties un sajust īstā vīru basketbola garšu. Saprast, kas viņiem pietrūkst un uz ko jātiecas. Manuprāt, tas ir ļoti noderīgi un motivējoši.

Kāpēc pats izvēlējies spēlēt BK “Ķekava”?

Pirmkārt, tā ir atgriešanās dzimtajā pusē, bet galvenais, ka tieši “Ķekava” piedāvāja iespēju apvienot darbu ar spēlēšanu. Pēc studiju pabeigšanas sapratu, ka basketbolista karjera nebūs mūžīga, tāpēc laikus jādomā, ko darīšu ārpus laukuma. Man ir labs darbs IT jomā un iepriekšējās divas sezonas ar BK “Jelgava” bija noruna, ka ar komandu trenēšos tikai vakaros. Pirms jaunās sezonas šāda piedāvājuma no virslīgas klubiem nebija, un “Ķekavas” uzaicinājums nāca īstajā laikā. Arī komandas biedri ir tādā pašā statusā – daudzi pa dienu strādā, daži mācās.

Cik bieži iznāk patrenēties?

4-5 reizes nedēļā. Plus spēles.

Kura spēle oktobrī pašam un komandai bija visgrūtākā?

Laikam pati pirmā ar jelgavniekiem. Paši nezinājām, uz ko esam spējīgi un ko varam sagaidīt no pretiniekiem. Labi vismaz, ka vairākus “Jelgavas” komandas puišus pazinu. Pamocījāmies ar “VEF skolu”, kad paši sev sagādājām galvassāpes. Ja pilnībā fokusējamies jau no pirmās minūtes, esam laba komanda. Ja nē – pretinieki to jūt un cenšas izmantot.

BK “Ķekava” LBL2 spēlē pirmo sezonu, bet jau esat izrāvušies līderos. Kādi ir mērķi pašiem un ko no komandas sagaida kluba vadība?

No vadības puses nav stingru prasību pēc visaugstākajām vietām – šosezon galvenais labi spēlēt un piesaistīt līdzjutējus. Pašiem, protams, gribas uzvarēt katrā spēlē. Papētot komandu sastāvus, manuprāt, varam cīnīties par godalgotām vietām.

Kā veicas ar skatītāju piesaisti?

Ir gan atbalstītāji tribīnēs, gan sekotāji mūsu facebook lapai. Viens no mūsu komandas uzdevumiem ir atjaunot basketbola pozīcijas novadā, kur pēdējā laikā nostiprinājušies citi sporta veidi. Ceru, ka, labi spēlējot, mēs mudinām bērnus un jauniešus sākt trenēties basketbolā.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!