Logo

LBL2 atbalstīs ģenerālsponsors “Ramirent”, turnīrs sāksies 2. oktobrī

LBL2 atbalstīs ģenerālsponsors “Ramirent”, turnīrs sāksies 2. oktobrī

Par Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ģenerālsponsoru kļuvis būvtehnikas nomas uzņēmums “Ramirent” – 2019./2020. gada sezonā turnīra oficiālais nosaukums būs Ramirent LBL2.

Ramirent LBL2 čempionātā šosezon piedalīsies 22 komandas, kas pamatturnīrā pēc reģionālā principa sadalītas Austrumu un Rietumu zonās.

“Ramirent” nomas direktors Raimonds Henks:

“Jau sesto gadu sadarbojamies ar Latvijas Basketbola savienību un šogad esam paplašinājuši sadarbību, ietverot arī Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas turnīru. Esam priecīgi, ka mums ir iespēja atbalstīt ne tikai mūsu klientu vidū populāru sporta veidu, bet arī organizāciju, kas palīdz attīstīt jaunus talantus sportā, popularizē aktīvu dzīves veidu, kā arī piedāvā saturīgu atpūtu un izklaidi spēļu skatītājiem un sportistu atbalstītājiem.”

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Ar būvtehnikas nomas uzņēmumu “Ramirent” gadu gaitā izveidojusies abpusēji izdevīga un produktīva sadarbība. Prieks, ka partneri novērtējuši Latvijas Basketbola līgu un klubu kopā paveikto darbu, sarīkojot turnīrus, kas sagādā sportisko intrigu un izaugsmes iespējas dalībniekiem un svētku sajūtu skatītājiem. Visiem Ramirent LBL2 dalībniekiem novēlu veiksmīgu sezonu!”

Latvijas Basketbolu līgu direktors Edgars Bērziņš:

“Ar ģenerālsponsora atbalstu paplašināsim Ramirent LBL2 publiskās aktivitātes, palīdzot klubiem darbā ar atbalstītājiem. Būs vairāk video tiešraižu un sižetu, būs jauns čempionu kauss.

Ramirent LBL2 čempionātā pirmās spēles notiks 2. oktobrī, pamatturnīrs beigsies 15. martā. Spēļu kalendārs. Katras zonas astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!