Logo

LBL2: Decembra spēlētājs – kandavnieks Guntars Strāķis

LBL2: Decembra spēlētājs – kandavnieks Guntars Strāķis

Par Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas Decembra spēlētāju atzīts līdervienības “Kandava/Compor” uzbrucējs Guntras Strāķis, kurš palīdzēja komandai uzvarēt visās sešās spēlēs, vidēji katrā laukumā pavadīdams 31 minūti 58 sekundes, gūstot 20,8 punktus, izcīnot 4,6 atlēkušās bumbas, izdarot 4,8 rezultatīvas piespēles un nopelnot vidējo lietderības koeficientu 21,2.

Kandavas komanda veiksmīgi aizvadījusi Vecā gada nogali un apņēmīgi sākusi Jauno gadu, iekrājot 11 uzvaras pēc kārtas un izvirzoties 1. vietā līgas tabulā (7-2). Tikai divi zaudējumi līdz šim ir vēl tikai pērnā čempionāta uzvarētājiem BK “Ķekava” (6-2). Pa 3 neveiksmēm ir četrām komandām (OC “Limbaži”, BK “Jelgava”/LLU, BK “Saldus” un Gulbenes “Buki” – starp šīm komandām paredzama sīva cīņa par labākajām pozīcijām izslēgšanas turnīrā, kurā piedalīsies 16 vienības.

Izslēgšanas turnīrā piedalīsies 1.-16. vietu ieguvēji. Astotdaļfinālā uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā (pirmā spēle pie komandas, kas ierindojusies zemākā vietā.

Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijās, kā arī sērijā par 3. vietu cīņa līdz 2 uzvarām, finālsērijā – līdz 3 uzvarām. Sākot no ceturtdaļfināla, katrā sērijā pirmā spēle notiek pie komandas, kas pamatturnīrā ierindojusies augstākā vietā (1-1-1; finālā 1-1-1-1-1).

Attēlā: "Kandava/Compor" komanda; trešais no labās - Guntars Strāķis

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!