Logo

LBL2 Decembra spēlētājs – Nauris Miezis

LBL2 Decembra spēlētājs – Nauris Miezis

BK “Ķekava” LBL 2.divīzijas čempionātā spēlē pirmo gadu, bet stabili turas līderos – bez zaudējumiem esat tikai jūs un “Turība”...

Jā, pagaidām viss ir kārtībā – prieks par komandas spēli. Taču galvenās cīņas vēl priekšā, nedrīkstam atslābināties. Pirmā savstarpējā spēle ar “Turību” (18. janvārī) būs īpašs izaicinājums, bet nedrīkstam nenovērtēt arī citus pretiniekus.

Kura decembra spēle vislabāk palikusi atmiņā?

Visinteresantākā bija cīņa ar Vidzemes Augstskolas komandu. It kā visu kontrolējām, bet pēdējās trijās minūtēs izlaidām pārsvaru, un pašās beigās vajadzēja sevi aiz matiem vilkt ārā. Labi, ka pretinieki neizmantoja pēdējo uzbrukumu un palika 80:79 mūsu labā.

Iepriekš BK “Saldus” un “Barons” sastāvā esi spēlējis Latvijas virslīgā. LBL2 līmenis ir stipri atšķirīgs?

Nē, top komandas ir spēcīgas, tajās ir pieredzējuši un meistarīgi spēlētāji, visi nopietni gatavojas spēlēm. Interesants turnīrs.

Pats tagad esi pusprofesionāļa statusā?

Jā, pa dienu strādāju kā pārdošanas aģents, vakarā basketbols. Četras piecas reizes nedēļā treniņi plus spēles. Gatavojamies nopietni – skautings, videoseansi...

Kāpēc spēlē tieši BK “Ķekava”?

Esmu ķekavnieks un, kad komandas veidotāji piedāvāja iespēju pārstāvēt dzimto vietu, piekritu ar lielāko prieku.

Vai veiksmīgais starts LBL2 nerosina apetīti nākamgad spert vēl soli uz augšu?

Par to skaļi nerunājam. Iespējams, tas tuvāko 2-3 gadu laikā tas vēl nenotiks, bet basketbola klubs “Ķekava” ir ilgtermiņa projekts. Laiks rādīs.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!