Logo

LBL2 Februāra spēlētājs: Edgars Krūmiņš (BK “Jelgava”/BJSS)

LBL2 Februāra spēlētājs: Edgars Krūmiņš (BK “Jelgava”/BJSS)

Latvijas Basketbola ligas 2. divīzijas turnīrā pieredzējušais uzbrucējs palīdzēja komandai uzvarēt visās septiņās spēlēs, vidēji katrā laukumā pavadot 31 minūti 16 sekundes, gūstot 20,1 punktu, izcīnot 5,9 atlēkušās bumbas, izdarot 5,4 rezultatīvās piespēles un nopelnot vidējo lietderības koeficientu 24,5.

Par LBL2 Oktobra spēlētāju tika atzīts Agnis Čavars (BK “Ķekava”), Novembra spēlētāju – Arnis Ate (“BA Turība”), Decembra spēlētāju – Nauris Miezis (BK “Ķekava”), Janvāra spēlētāju – Elvis Endzels (“BA Turība”).

Marta beigās sāksies LBL2 izslēgšanas turnīrs, kurā piedalīsies 16 komandas.

Vai izšķirošās spēles var grozīt sezonas laikā iedibināto komandu rangu tabulu, vai jelgavnieki ir apmierināti ar patlaban ieņemto pozīciju, vai pretendē pakāpties vēl augstāk – uz šiem un citiem jautājumiem lūdzu atbildēt Februāra spēlētāja pārstāvētās komandas BK “Jelgava”/BJSS galveno treneri Vari Krūmiņu.

Apsveicu ar līderpozīcijām!

Paldies, bet nav īsti nopelnīts. Jau skaidrs, ka būsim trešie, kad spēļu skaits visām komandām izlīdzināsies.

Pelnīti?

Divus zaudējumus pret “Ķekavu” piedzīvojām pirmajā posmā, kad nebijām labākajā sastāvā. “Turībai” un “Vidzemes Augstskolai” zaudējām ar diviem punktiem, un abos mačos varējām uzvarēt. No otras puses – varējām piedzīvot neveiksmes spēlēs ar Mārupes un Limbažu komandām. Ja zaudē modrību, paklupt var pret jebkuru. Tātad kopumā – normāli.

Vai arī pēc izslēgšanas spēlēm apmierinās trešā vieta?

Kluba vadības nospraustais uzdevums skan – izcīnīt godalgotu vietu. Pirmā netiek pieprasīta, bet to jau gribas vienmēr. Skatīsimies – vispirms jātiek pāri izslēgšanas turnīra pirmajām kārtām.

Pēc septiņiem gadiem virslīga Jelgavas komanda atkāpusies uz LBL2...

Jā, esam tādās pašās pozīcijās, kā 2008. gada sezona, kad sāku te strādāt. Ne gluži amatieru statusā, bet faktiski visi spēlētāji strādā vai mācās. Vidēji iznāk četri basketbola vakari nedēļā, rēķinot kopā treniņus un spēles. Jaunie vēl piedalās Jaunatnes līgas mačos, studenti spēlē Studentu līgā, dažs piedalās pilsētas čempionātā. Cenšamies sakārtot saikni ar sporta skolu.

Edgars Krūmiņš ir pieredzējušākais “Jelgavas” spēlētājs, virslīgas pieredze ir vēl dažiem basketbolistiem, bet pieteikumā ir arī seši Jaunatnes līgas dalībnieki. Pieredzes un jaunības apvienojums?

Jā, bet var teikt arī, ka treneris ir starp diviem dzirnakmeņiem. Klubs orientējas uz labiem rezultātiem, bet sporta skolu interesē jauno spēlētāju audzināšana un rūdīšana. Nav viegli apmierināt abas vēlmes, jo, spēlējot ar jaunajiem, LBL2 uzvarēt grūti. Ne velti pirmajā divpadsmitniekā sporta skolu komandu nav. Cik varam, tik darām – jaunie trenējas kopā ar lielajiem un sāk palīdzēt arī spēlēs.

Izslēgšanas turnīrā priekšroka būs pieredzējušajiem?

Tā parasti ir. Tas jau būs cits, vēl nopietnāks, basketbols.

Foto: jelgavasvestnesis.lv

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!