Logo

LBL2 februārī: uzmanības centrā OC “Limbaži” un Armands Ošiņš

LBL2 februārī: uzmanības centrā OC “Limbaži” un Armands Ošiņš

“Paši brīnāmies par sevi,” OC “Limbaži” galvenais treneris Andis Cīrulis komandas lielisko bilanci – pēc gadumijas astoņās spēlēs izcīnītas septiņas uzvaras – sliecas skaidrot gan ar racionāliem faktoriem, gan veiksmes palīdzību.

“Liela daļa spēlētāju strādā Rīgā, kopā treniņos labākajā gadījumā sapulcējamies vienreiz nedēļā, tāpēc būtu pārdroši komandas progresu saistīt ar kvalitatīvu darbu. Acīmredzot esam trāpījuši ar sastāva izvēli. Spēlētāji labi papildina cits citu, izveidojies labs mikroklimats un komanda ir saliedēta gan laukumā, gan ārpus tā. Var teikt, ka uzlabojusies aizsardzība. Šajā ziņā labs papildinājums ir Toms Bitītis, kurš pērn “Jelgavas” sastāvā spēlēja virslīgā.

Uzvaras nākušas smagā cīņā. Saldū guvām virsroku pagarinājumā, turklāt paveicās, jo mājiniekiem nespēlēja daži līderi. “Turību” pieveicām savās mājās. Daudz skatītāju, te mēs reizēm burtiski lidojam.

Komandā lielākoties spēlē limbažnieki. No vadības bija uzstādījums, ka nevar būt vairāk par trim “leģionāriem” no citām pilsētām un šajā kvotā esam iekļāvušies.

Pirms sezonas komandai bija mērķis pirmo reizi iekļūt izslēgšanas turnīrā. Kad pirmais mērķis rokā, rodas nākamais – tēmējam uz pirmo vietu pamatturnīrā, lai mazliet atvieglotu dzīvi izslēgšanas turnīrā. Tabula “nemelo” – pirmās septiņas komandas ir spēkos ļoti līdzīgas, tāpēc jebkura mača iznākums ir neprognozējams un arī izslēgšanas turnīrā cīņas būs ļoti sīvas. Izskatās, ka astotā komanda izslēgšanas turnīrā gan nebūs tik stipra, tātad ir vērts pacensties, lai finišētu pirmajā vietā.

Patīkami, ka mūsu spēlētāji izpelnījušies LBL2 Mēneša spēlētāja balvas. Rolands Brenčs ir garais spēlētājs ar labu metienu, kurš palīdz dažādot uzbrukumu. Armands Ošiņš – īsta darba mašīna un paraugs citiem. Neizlaiž nevienu treniņu, īsts komandas spēlētājs, kurš dod būtisku pienesumu visos spēles elementos.  Bet – mūsu panākumi ir visas komandas, nevis atsevišķu līderu sasniegums. Lielu ieguldījumu dod arī citi – Vents Veinbergs, Toms Bitītis, Kaspars Veide...

Esam tipiski amatieri, kuri spēlē no darba vai mācībām brīvajā laikā. Mūsu līmenim atbalsts ir pietiekams. Esam tikuši augstāk, nekā iepriekš un, protams, gribam sasniegt maksimumu. Attīstība? Par ilgtermiņa plāniem skaļi netiek runāts. Vismaz pagaidām nē. Apetīte rodas ēdot, bet mēs tik tikko esam sākuši.”

Šosezon par LBL2 mēneša spēlētājiem atzīti: oktobrī – Juris Kalniņš (“Jēkabpils-2”), novembrī – Nauris Metnieks (Mārupes SC), decembrī – Rolands Brenčs (OC “Limbaži”), janvārī – Mārtiņš Motivāns (Mārupes SC).

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!