Logo

LBL2 Janvāra spēlētājs – Elvis Endzels (“BA Turība”)

LBL2 Janvāra spēlētājs – Elvis Endzels (“BA Turība”)

Janvārī Endzels kļuva par vienu no galvenajiem varoņiem LBL 2.divīzijas turnīra līderu spēlē, kurā “BA Turība” ar 75:71 pieveica BK “Ķekava” komandu. 37 nospēlētajās minūtēs saspēles vadītāja kontā 23 punkti, 11 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvās piespēles.

Šķiet, lieki jautāt, kura spēle janvārī bijusi īpaša...

Jā, pirms šī mača ne mums, ne “Ķekavai” vēl nebija neviena zaudējuma. Iepriekš tikpat nopietna spēle mums bija ar Jelgavas komandu. Patīkami, ka abas reizes galotnē izrāvām uzvaru.

Kas bija izšķirošais arguments?

Manuprāt, labā aizsardzība. “Ķekavas” komandai pēdējās minūtēs ļāvām iemest tikai divus punktus, bet paši uzbrukumā nospēlējām veiksmīgi, trāpījām savus metienus.

Pērn neiekļuvāt LBL2 pusfinālā, šogad esat līderi. Kāds iemesls tādam progresam?

 

Šādā sastāvā spēlējam jau otro gadu. Esam labāk iepazinuši viens otru gan sadzīve, gan laukumā. Izveidojies labs mikroklimats. Varbūt esam kļuvuši disciplinētāki treniņos un spēlēs. Pašlaik gan komandai viss notiek uz pozitīvas nots.

Arī pašam?

Jā, noteikti. Iespējams, karjera varēja izvērsties arī savādāk, bet patlaban LBL2 jūtos labi. Ir iespēja daudz spēlēt, ar pašreizējo sportisko formu esmu apmierināts. Kad spēlēju Saldus komandā, par gadu iekavēju uzņēmējdarbības studijas, bet tagad mācos pēdējā kursā un ceru šogad saņemt diplomu.

Kas tālāk – basketbols vai darbs?

Ceru, ka būs piedāvājumi spēlēt augstākā līmenī. Kādā? Sākumā mūsu 1.divīzijā. Jābūt reālistam – vispirms labi jāparāda sevi Latvijā un tad varēs tēmēt augstāk.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!