Logo

LBL2 Janvāra spēlētājs Jēkabs Rozītis (BK “Jelgava”/LLU)

LBL2 Janvāra spēlētājs Jēkabs Rozītis (BK “Jelgava”/LLU)

32 gadus vecais Jelgavas komandas centra spēlētājs janvārī palīdzēja komandai uzvarēt visās sešās spēlēs, vidēji katrā laukumā pavadot vairāk nekā 30 minūtes, gūstot 17,2 punktus, izcīnot 10,5 atlēkušās bumbas, bloķējot 3 pretinieku metienus un sakrājot lietderības koeficientu 22,3.

Iespaidīga statistika pašam, līderpozīcijas Jelgavas komandai – esi apmierināts ar sezonas gaitu?

Jā, viss rit pēc plāna. Labi sākām, labi turpinām. Esam vinnējuši tuvākos konkurentus un centīsimies nosargāt pozīcijas, lai izslēgšanas turnīrā būtu mazliet vieglāk. Nāktu pretī ne tik stipri pretinieki, varētu izmantot sava laukuma priekšrocības.

Pēc 12 sezonām augstākajā līgā, kur spēlēji “ASK Juniors”, Jelgavas, Valmieras, “Barons kvartāls”, “Valka/Valga” un pērn “Jūrmalas” sastāvā, šogad esi pakāpies soli zemāk. Apzināts lēmums?

Vasarā ilgi nebija skaidrības par iespējām spēlēt un tad arī nolēmu, ka kaut kas dzīvē jāmaina. Jelgava bija labs variants. Dzīves ritms, protams, ir savādāks. Nav tik daudz treniņu, nevaru atļauties tikai spēlēt. Pagaidām vēl nav tā, ka no astoņiem līdz pieciem būtu iejūdzies nepārtrauktos darbos, bet kaut ko padaru gan. Arī citi puiši darbojas līdzīgā režīmā – kurš strādā, kurš mācās.

Kāds ir LBL2 līmenis uz iepriekšējās pieredzes fona?

Dažāds. Ir spēles, kurās temps ir lēnāks un aizsardzība nav tik nikna. Bet ir pretinieki, pret kuriem atšķirību nejūt. Patiesībā nopietni jānoskaņojas pret visām komandām. Arī tām, kas tabulā zemāk, citādi var iekulties piedzīvojumos. Kā mums nesen gadījās mačā ar RSU, kad pirmo puslaiku zaudējām ar 27 punktiem. Labi, ka izdevās aizspēlēties līdz pagarinājumam, kurā uzvarējām.

Kuras komandas ir nopietnākie konkurenti?

“Ķekava”, ko nesen uzvarējām – tajā spēlē viss izdevās. “Vidzemes Augstskola”, ko arī vienreiz jau pieveicām., bet tikai ar 3 punktiem. Ar Gulbeni vēl neesam spēlējuši. Tuvojas play-off – viegli vairs nebūs ne ar vienu.

Jelgavas komanda pērn uzvarēja LBL2 čempionātā. Šogad mērķis tāds pats?

Jā, visi grib atkārtot, neviens nebūs priecīgs, ja paliksim zemāk.

Jāuzvar, lai Jelgava atgrieztos pirmajā divīzijā?

Jāuzvar, jo gribam būt pirmie. Bet par nākotnes plāniem jāvaicā kluba vadībai.

Tuvojas spēlētāju pārejas laika beigas, OlyBet LBL klubi meklē pastiprinājumu…

Ja būs piedāvājums – apdomāšu, bet visdrīzāk šo sezonu līdz galam nospēlēšu Jelgavā. Interesantākais tagad tikai sāksies.

P.S. LBL 2.divīzijā par Oktobra spēlētāju tika atzīts Nauris Miezis (BK “Ķekava”), Novembra spēlētāju – Salvis Mētra (BK “Jelgava”/LLU), Decembra spēlētāju – Ingars Aizpurs (“Gulbenes buki”/BJSS).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!