Logo

LBL2 Novembra spēlētājs – līvānietis Rihards Strauts

LBL2 Novembra spēlētājs – līvānietis Rihards Strauts

27 gadus vecais Ogres basketbola skolas audzēknis “Līvānu stiklam” novembrī palīdzēja uzvarēt visās četrās spēlēs, kurās piedalījās. Vidēji katrā mačā nospēlētas 33 minūtes 35 sekundes, gūti 25,3 punkti, izcīnītas 9,8  atlēkušās bumbas, izprovocētas 4,5 piezīmes un sakrāts vidējais efektivitātes koeficients 28,8.

16. novembrī spēlē ar Jelgavas komandu Rihards Strauts sasniedza LBL2 sezonas rekordu, gūstot 47 punktus (trīspunktnieki 10/15).

“Komandas motors,” “Līvānu stikls” galvenais treneris Edgars Cimars Rihardu raksturo tikai no pozitīvās puses. “Tendēts uz grozu, patīk spēlēt ar bumbu un uzņemties iniciatīvu, gudrs basketbolists un īsts cīnītājs. Par viņa nozīmi mūsu komandas spēlē pārliecinājāmies novembra pēdējā mačā ar “BA Turība” , kurā Rihards nevarēja piedalīties. Viņa ļoti pietrūka.”

Zaudējums “Turībai” līvāniešus izstūma no grupas pirmā četrinieka, tāpat kā pērn liekot cīnīties par 13. vietu. “Esam iespēlējušies, ar katru maču gāja aizvien labāk. Žēl, ka netiekam spēlēt ar labākajiem, bet nākamais mērķis – jāiekļūst izslēgšanas turnīrā un jāpacīnās tajā,” “Līvānu stikls” noskaņojas nopietnam sezonas turpinājumam.

Nedēļu pirms pirmā posma beigām vēl nav zināmas divas komandas, kas otrajā posmā cīnīsies par 1.-12. vietu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!