Logo

LBL2 Novembra spēlētājs Salvis Mētra (BK “Jelgava/LLU”)

LBL2 Novembra spēlētājs Salvis Mētra (BK “Jelgava/LLU”)

32 gadus vecais Jelgavas komandas uzbrucējs novembrī palīdzēja komandai uzvarēt četrās no piecām spēlēm, vidēji katrā laukumā pavadot 28 minūtes 42 sekundes, gūstot 20,6 punktus, izcīnot 7 atlēkušās bumbas, izdarot 5,8 rezultatīvas piespēles un nopelnot vidējo efektivitātes koeficientu 25,4.

Pirms dažiem mēnešiem kopā ar “Barons kvartāls” izcīnīji Latvijas čempionāta bronzas medaļas. Kāda ir sajūta, pēc sešu gadu pārtraukuma atgriežoties LBL2?

Varu izbauddīt basketbolu, savienojot to ar sava biznesa vadīšanu un ģimenes dzīvi. Pērn bija stress: vai visu pagūšu izdarīt kā nākas. Šogad viss notiek mierīgāk.

Esi licis punktu profesionāla basketbolista karjerai?

Pēc pagājušās sezonas veiksmīgajām, pat negaidīti veiksmīgajām beigām brīdināju komandas vadību, ka turpmāk uz mani paļauties vairs nevajadzēty. Prioritātes dzīvē mainījušās. Bet nebija arī doma basketbolu mest malā pavisam. Bija daudz variantu spēlēšanai, bet labāko piedāvāja Jelgava. Elastīgs treniņu grafiks, zināms atbalsts – tieši tas, kas vajadzīgs.

Kāds ir tavs pašreizējais sportošanas ritms?

Ar komandu trenējos divreiz nedēļā, klāt vēl nāk spēles. Protams, darbojos arī individiuāli – piestaigāju trenažieru zālē, paskrienu. Galvenais ir neapstāties, neiedzīt sevi dziļā bedrē, no kuras vienmēr grūti izrāpties. Ja fiziskā forma tiek uzturēta normālā līmenī, LBL2 var spēlēt veiksmīgi.

Lielākā atšķirība no OlyBet LBL?

Treniņu un arī spēļu intensitāte. Tikko skatījos “Jūrmalas” un “Jēkabpils” spēli – tur tomēr viss notiek daudz ātrāk.

“Jelgava” pērn uzvarēja LBL2 turnīrā, bet neizmantoja iespēju atgriezties pirmajā divīzijā. Kādi mērķi šogad?

LBL2 turnīrā, protams, visaugstākie. Par turpmāko runāt pāragri, bet patīkami, ka klubs attīstās pareizā virzienā. Nekas netiek sasteigts, nedzīvojam no cerībām, toties veidojas stabilāki pamati, nekā Jelgavā bija pirms dažiem gadiem. Komandas kodolu veido jelgavnieki, aug jaunie, ar kuriem strādā pieredzējušais Varis Krūmiņš. Ir teicami apstākļi attīstībai.

Grupā esat pirmie...

... bet nopietnākās cīņas vēl priekšā. Ķekava, Vidzemes augstskola, arī RSU, Gulbene – ir daudz labu komandu. Visi trenējas, visiem augsti mērķi. Mums arī. Sitīsimies līdz pēdējam.

P.S. Par LBL 2. divīzijas Oktobra spēlētāju tika atzīts Nauris Miezis (BK “Ķekava”).

Foto: bkjelgava.lv

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!