Logo

LBL2: OC ”Limbaži” trillerī pārspēj BA „Turība” un saasina turnīra intrigu

LBL2: OC ”Limbaži” trillerī pārspēj BA „Turība” un saasina turnīra intrigu

Pirms spēles abas komandas turnīra tabulā atradās līdzās – BA „Turība” basketbolisti ieņēma 1.vietu (11 panākumi 16 spēlēs), bet OC „Limbaži” vienība (9 uzvaras 15 mačos) gozējās turpat aiz līderu trio, kurā vēl ir BK „Saldus”(10-6) un ViA/„Valmiera Glass” (10-5).

Spēli veiksmīgāk iesāka studenti, kam pirmais nelielais izrāviens izdevās 4.minūtē – 13:7. Mača turpinājumā mājinieki vadību turēja savās rokās, tomēr pārsvars nepārsniedza sešus punktus. OC „Limbaži” basketbolisti pamatlaikā to vairākas reizes spēja samazināt līdz minimumam un divas reizes uz pāris sekundēm pat izvirzījās vadībā.

Lielāko pārsvaru mājiniekiem izdevās iegūt ceturtajā ceturtdaļā – 68:59 (35.minūtē). Pieklājīgs astoņu punktu pārsvars saglabājās līdz pat priekšpēdējai minūtei, tomēr noslēgums bija dramatisks – 3 sekundes pirms spēles beigu signāla limbažnieks Toms Bitītis ar trīspunktnieku panāca izlīdzinājumu – 73:73. Atlikušajos mirkļos studenti kļūdījās, bet vidzemnieki netrāpīja izšķirošu divpunktu metienu.

Pagarinājumā viesi trāpīja vairākus tālmetienus, savukārt BA “Turība” trīspunktu veiksme bija zudusi, turklāt mājinieki netrāpīja arī vairākus metienus no pustālās distances. Lielāku pārsvaru pagarinājumā vidzemnieki ieguva pagarinājuma 2.minūtē, kad danks ar sodu izdevās Kasparam Veidem – 80:75. Turpinājumā studenti centās atspēlēties, pārkāpjot noteikumus, taču limbažnieki spēja noturēt uzvaru – 90:86. Arī iepriekšējā abu komandu savstarpējā spēlē Limbažos pārāka bija OC „Limbaži” vienība ar rezultātu 67:60.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija LBL2 Februāra spēlētājs Armands Ošiņš ar 24 punktiem un 8 atlēkušajām bumbām, bet Rolanda Brenča rēķinā 17 punkti. BA „Turība” komandā par ražīgākajiem punktu guvējiem kļuva Emīls Caune (18) un Dāvids Kārlis Muižnieks (17). Spēles iznākumu ietekmēja kļūdas – studenti pieļāva 15, bet OC „Limbaži” 12.

Armands Ošiņš (OC “Limbaži”) uzteica pretinieku precizitāti trīspunktu metienos un aktīvo spēli aizsardzībā, piebilstot, ka uzvarēt palīdzējis arī veiksmes faktors. Arī OC „Limbaži” komandas galvenais treneris Andis Cīrulis pēc uzvaras uzteica studentu precizitāti metienos no dažādām distancēm un uzsvēra, ka iznākumu izšķīra limbažnieku trāpītie trīspunktnieki. Treneris pozitīvi novērtēja a LBL 2 līmeņa paaugstināšanos, salīdzinot ar iepriekšējām sezonām, tomēr piebilda, ka pat LBL2 līdervienības pašreizējos sastāvos nebūtu spējīgas konkurēt ar Aldaris LBL tabulas apakšgala komandām.

LBL2 pamatturnīra septiņas labākās komandas iegūs tiesības spēlēt ceturtdaļfinālā. 8.vietas ieguvēji par vietu ceturtdaļfinālā cīnīsies pārspēlēs ar otrās grupas uzvarētājiem

Kaspars Radkēvičs

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!