Logo

LBL2: otrdien sākas otrā posma turnīri

LBL2: otrdien sākas otrā posma turnīri

Pirmajā posmā vēl atlikušas piecas spēles, taču to rezultāti vairs nespēj ietekmēt komandu sadalījumu otrā posma grupās un tikai divu spēļu iznākumi (“Ventspils Augstskola” – “Rīga/Rīdzene” un “Rīga/DSN/Sporta bode” – Madona/BJSS) tiks ņemti līdzi otrā posma turnīra tabulā.

No katras pirmā posma apakšgrupas pirmajā finālgrupā (1.-12.) iekļuvušas četras labākās komandas ar visiem savstarpējo spēļu rezultātiem. Sešas uzvaras līdzi paņēmušas divas komandas – “BA Turība” un debitanti BK “Ķekava”. Uz papēžiem tām min B grupas labāko komandu duets “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un RSU (5-1).  Vēl par vienu uzvaru atpaliek BK “Jelgava”/BJSS (4-2).

Visas 12 pirmās finālgrupas komandas, kā arī četras labākās otrās grupas komandas piedalīsies izslēgšanas turnīrā. Astotdaļfinālā uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā, bet sākot ar ceturtdaļfinālu, cīņa ritēs līdz 2 uzvarām (finālā – līdz 3).

LBL 2 efektīvāko spēlētāju rangu tabulas priekšgalā izvirzījušies Edgars Krūmiņš (“Jelgava”/BJSS), Agnis Čavars (BK “Ķekava”) un Rihards Ginters (RSU).

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!