Logo

LBL2: pirmajā finālgrupā brīvas vēl tikai trīs vietas

LBL2: pirmajā finālgrupā brīvas vēl tikai trīs vietas

Nepilnas divas nedēļas pirms Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas pirmā posma turnīra beigām zināmas deviņas komandas, kas nodrošinājušas vietu savu grupu pirmajā četriniekā un otrajā posmā cīnīsies par 1.-12. vietu.

A grupa. Astoņu komandu konkurencēvietu pirmajā četriniekā jau garantējušas BK “Saldus” (10-2) un BK “Ķekava” (9-2), tuvu pirmajam mērķim ir Kandava/”COMPOR” (8-3). Uz ceturto vietu pretendē “LU/BS Rīga” (6-6), kā arī “Ezerzeme/Rēzekne” (5-7) un RTU (5-6).

Svarīga nozīme būs 8. decembrī paredzētajai spēlei “LU/BS Rīga” – “Ezerzeme/Rēzekne”. Rīdzinieki vēl spēlēs ar Kandavas komandu, rēzeknieši dosies viesos uz Ogri.

RTU komanda vēl spēlēs ar kandavniekiem un “Saldu” un Ogres komandu.

Pretendentu savstarpējās spēlēs RTU ir negatīva bilance pret tiešajiem konkurentiem Rēzeknes vienību (1-1, -7) un “LU/BS Rīga” (0-2)

B grupa. Septiņu komandu turnīrā lielākā intriga atrisinājās piektdien Līvānos, kur mājinieki ar 72:77 zaudēja “BA Turība). Līdz ar to pirmais četrinieks jau skaidrs: “Jelgava”/LLU 8-4, RSU 8-3, “Ventspils Augstskola” 8-3, BK “BA Turība” 8-3. Seko “Līvānu stikls” 6-5 un vēl tikai vienu spēli.

C grupa. Pirmajā četriniekā droša vieta ne tikai “OC Limbaži” komandai (10-0) un “Gulbenes bukiem” (8-1), bet arī Bauskas komandai (6-5), kas paliks labāko kvartetā arī gadījumā, ja līdzās ar 6 uzvarām nostāsies arī valmierieši un madonieši (lai tā notiktu, baušķeniekiem jāzaudē “Gulbenes bukiem”, “Valmiera Glass VIA-2” jāuzvar izbraukumā Limbažos, bet madoniešiem jāpieveic “VEF skolu” un “Bukus”). Tādā gadījumā savstarpējo spēļu bilance 4. vietā izvirzīs madoniešus.

Liela nozīme būs 7. decembra spēlei “Madona/BJSS” – “VEF skola”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!