Logo

LBS valde atceļ Ramirent LBL2 un LBL3 izslēgšanas turnīrus

LBS valde atceļ Ramirent LBL2 un LBL3 izslēgšanas turnīrus

Tā kā Latvijas valdība "Covid-19" pagarinājusi ārkārtējo situāciju valstī līdz 12. maijam, Latvijas Basketbola savienības valde, ņemot vērā klubu viedokli, ceturtdien, 9. aprīlī, nolēma atcelt Ramirent LBL2 un LBL3 izslēgšanas turnīrus.

Latvijas basketbola līgu turnīru norise tika apturēta 13. martā, kad stājās spēkā Ministru kabineta lēmums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu. Tobrīd Ramirent LBL2 pamatturnīrā nebija izspēlētas divas, LBL3 pamatturnīrā – viena spēle, un to iznākumi nevarēja ietekmēt situāciju apakšgrupu noslēguma tabulā.

Ņemot vērā, ka ārkārtējās situācijas pagarināšanas dēļ vismaz līdz maija līdz maija vidum nebūs iespējams rīkot ne komandu treniņus, ne basketbola sacensības, lielākā daļa klubu nobalsoja par priekšlikumu atcelt 2019./2020. gada sezonas Ramirent LBL2 un LBL3 izslēgšanas turnīrus.

Par Ramirent LBL2 Austrumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem kļuva BK “Jēkabpils”, par Rietumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem – BK “Jelgava”/LLU.

Par LBL3 Austrumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem kļuva BK “Salacgrīva”, par Rietumu grupas pamatturnīra uzvarētājiem – Iecavas “Dartija”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!