Logo

Ramirent LBL2: ar ģenerālsponsoru, pēc jaunas sistēmas, par jaunu kausu

Ramirent LBL2: ar ģenerālsponsoru, pēc jaunas sistēmas, par jaunu kausu

Trešdien, 2. oktobrī, ar spēli “Rīga/DSN” – “Līvānu stikls” sākas Ramirent Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionāts, kurā piedalās 22 komandas no 16 pilsētām un novadiem.

Jaunumi izspēles sistēmā, ģenerālsponsora piesaiste, video translācijas un balvas labākajiem – jaunās sezonas aktualitātes komentē Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš.

IZSPĒLES SISTĒMA. Uzklausot klubu viedokļus, pamatturnīrā esam atteikušies no divpakāpju sistēmas un samazinājuši spēļu skaitu. 22 komandas sadalītas Austrumu un Rietumu zonās (katrā pa 11), kuru ietvaros aizvadīs divu apļu turnīru. Pa astoņām labākajām katras zonas komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Katra komanda pamatturnīrā aizvadīs par 8-10 spēlēm mazāk,  turklāt mazāk laika un arī naudas iztērēs ceļojot – amatieru komandām tas ir būtisks atspaids.

ĢENERĀLSPONSORS. Latvijas basketbola līgas ar būvtehnikas nomas uzņēmumu “Ramirent” sadarbojas jau sesto gadu. Prieks, ka partneri novērtējuši Latvijas Basketbola līgu un klubu kopā paveikto darbu un kļuvuši par LBL2 ģenerālsponsoru. “Ramirent” atbalsts dos iespēju būtiski palielināt līgas publiskās aktivitātes, palīdzot klubiem darbā ar atbalstītājiem.

VIDEOTRANSLĀCIJAS. Pamatturnīra laikā interneta platformās plānojam parādīt apmēram 20 spēles. Pirmā tiešraide portālā Sportacentrs.com būs jau šo sestdien, 5. oktobrī, plkst.19: BK “Saldus” – “Ventspils Augstskola”. Izvēlētos translējamās spēles, tiks ņemtas vērā sportiskā intriga un iespējas kvalitatīvi filmēt konkrētajā zālē. Nodrošināsim papildus translācijas izslēgšanas turnīra laikā, parādot ne tikai bronzas sērijas un finālsērijas spēles, kā tas darīts pēdējos gados. Medaļu sēriju laikā tiesnešiem tiks nodrošināta iespēja izmantot video atkārtojumu sistēmu.

MĀRKETINGA AKTIVITĀTES. Būs vairāk fotoreportāžu no līgas spēlēm, kopā ar klubiem veidosim videosižetus, popularizējot komandas un spēlētājus, arī iesaistītās pilsētas un visu Ramirent LBL2.

JAUNS KAUSS. Metālmākslinieks Armands Jēkabsons izgatavos jaunu ceļojošo kausu. Sezonas otrajā pusē organizēsim “trophy tour” – jaunā kausa demonstrēšanu pašvaldībās, kuras pārstāv Ramirent LBL2 labākās komandas.

BALVAS UZVARĒTĀJIEM. Pirmo reizi paredzētas 1000 EUR balvas pamatturnīra uzvarētājiem Austrumos un Rietumos, kā arī Ramirent LBL2 čempioniem.

KALENDĀRS. Ramirent LBL2 pamatturnīrs beigsies 15. martā. Pa astoņām labākajām komandām kvalificēsies izslēgšanas turnīram, kura pirmajā kārtā savā starpā tiksies dažādu zonu pārstāvji (A1-B8, A2-B7) utt. Astotdaļfinālā uzvarētājus noteiks divu spēļu summā, ceturtdaļfinālā, pusfinālā un sērijā par 3. vietu komandas sacentīsies sērijās līdz 2 uzvarām, finālsērijā – līdz 3 uzvarām.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!