Logo

Apstiprināta kārtība, kas reglamentēs aģentu darbību un jaunatnes izlašu darbu

Apstiprināta kārtība, kas reglamentēs aģentu darbību un jaunatnes izlašu darbu

Latvijas Basketbola savienības valde apstiprinājusi “Latvijas Basketbola savienības noteikumus par aģentu pakalpojumu izmantošanu” un “Latvijas jaunatnes basketbola izlašu reglamentu”.

Saskaņā ar Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) regulējumu katrai nacionālajai federācijai ir tiesības izstrādāt noteikumus, reglamentējot spēlētāju aģentu darbību attiecīgās federācijas jurisdikcijas teritorijā. LBS noteikumi ir sagatavoti saskaņā ar FIBA dokumentiem, kas reglamentē spēlētāju, klubu un aģentu darbību. Visām nacionālajām federācijām jānodrošina, lai katra spēlētāja pāreja no vienas federācijas jurisdikcijas uz citu tiktu veikta tikai ar  FIBA licencētu aģentu starpniecību. Nacionālajām federācijām ir tiesības izstrādāt noteikumus, kas ietver sankciju sistēmu, ko piemēro spēlētājiem un klubiem, ja tie izmanto tādu personu pakalpojumus, kuriem nav FIBA aģenta licences.

Noteikumi stāsies spēkā pēc FIBA saskaņojuma saņemšanas.

LBS valde apstiprinājusi Jaunatnes izlašu reglamentu, kas regulē komandu komplektēšanas kārtību (treneru, sastāva utt. Izraudzīšanu), spēlētāju medicīniskās un sportiskās attīstības uzraudzību, darba kārtību, kā arī spēlētāju līdzdalību.

Dokumenti:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!