Logo

Artūrs Kurucs piedalīsies “Basketball without borders” nometnē

Artūrs Kurucs piedalīsies “Basketball without borders” nometnē

Latvijas U18 izlases spēlētājs Artūrs Kurucs un vēl 64 talantīgie jaunie basketbolisti un basketbolistes no 36 valstīm NBA All Star festivāla laikā no 16. līdz 18. februārim Losandželosā piedalīsies ceturtajā globālajā nometnē “Basketball Without Borders”.

Nodarbības vadīs NBA spēlētāji Els Horfords, Goran Dragičs, Domants Sabonis, Timofejs  Mozgovs, Sems Dekers, treneri un tiesneši ar NBA pieredzi, kā arī bijušās basketbola zvaigznes, tai skaitā sezonu “TTT Rīga” spēlējusī Ruta Railija
Nometnes laikā notiks komandu un individuālās treniņnodarbības, meistarības un metienu konkursi, spēles, kā arī semināri par veselības, līderības un komunikācijas tēmām. Pēc trīs dienu darba tiks izraudzīti nometnes MVP gan meiteņu, gan puišu konkurencē. Dalībniekiem būs iespēja noskatīties NBA uzlecošo zvaigžņu un Zvaigžņu spēli.

Jauno talantu nometnes Basketball Without Borders NBA sadarbībā ar FIBA rīko kopš 2001. gada. Līdz šim notikušas 52 nometnes 32 valstīs un tahjās piedalījušies arī Kaspars Vecvagars, Anžejs Pasečņiks, Rodions Kurucs, Andrijs Miška, Nikola Ozola, Francis Lācis. Šosezon NBA spēlē 24 bijušie BWB dalībnieki.

Globālā BWB nometne NBA Zvaigžņu spēles laikā notiek ceturto reizi. Pērn tajā piedalījās Aleksa Gulbe.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!