Logo

Basketbola sabiedrība uztic stūri Valdim Voinam vēl uz četriem gadiem

Basketbola sabiedrība uztic stūri Valdim Voinam vēl uz četriem gadiem

Pārskatā par iepriekšējo darba cēlienu V.Voins uzsvēra, ka praksē centies sekot pirms pieciem gadiem izteiktajam aicinājumam uz konstruktīvu kopdarbu un sadarbību, kā arī atgādināja gan veiksmes, gan līdz galam nerealizētās ieceres. Līdztekus sasniegumiem starptautiskajā arēnā – vīriešu valstsvienība Eiropas rangu tabulā pakāpusies līdz 8.vietai, Latvija ir viena no sešām valstīm, kas Eiropas jaunatnes čempionātos visās sešās vecuma grupās pārstāvēta augstākajā līgā – prezidents vērsa uzmanību uz problēmām sieviešu basketbolā, aicināja trenerus aktīvāk iesaistīties profesionālo jautājumu kopīgā risināšanā, kā arī atgādināja, ka Latvija ir palikusi vienīgā valsts reģionā, kurā nav sava basketbola internāta. “Valsts atbalstīta basketbola talantu internāta izveide ir viens no maniem mērķiem nākamajā LBS darbības četrgadē un šo jautājumu uzturēšu arī Latvijas Olimpiskās komitejas darba kārtībā,” uzsvēra V.Voins.

Ar pilnu ziņojuma tekstu var iepazīties pievienotajā failā.

LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps informēja par EuroBasket2015 rezultātiem. 90% peļņas rezervēti “Basketbola mājas” projekta īstenošanai, zem viena jumta apvienojot vairākas treniņzāles, kuras varētu izmantot gan  bērnu un jaunatnes basketbola skolas “Rīga” audzēkņi, gan Latvijas izlases un klubi. Ar FIBA un Latvijas speciālistu pētījumiem par EuroBasket2015 ietekmi uz valsts saimniecisko dzīvi var iepazīties basket.lv sadaļā LBS dokumenti:

Debatēs Basketbola muzeja vadītāja Aija Erta un BJBS “Rīga” direktors Guntis Šēnhofs informēja par projekta “Basketbols iedvesmo” īstenošanu “Daugavas” sporta namā. Apmeklētājiem jau atvērta basketbola relikviju krātuve un risinās priekšdarbi, lai skvērā pie vēsturiskās basketbola mājvietas varētu izvietot vides basketbola personībām un sasniegumiem veltītus vides objektus.

Pēc prezidenta vēlēšanām, kas apstiprināja V.Voinas pilnvaras nākamajiem četriem gadiem, prezidents izvirzīja balsošanai LBS padomes jauno sastāvu. Tajā ievēlēti (alfabēta kārtībā): Andris Ameriks, Solvita Āboltiņa, Mārtiņš Bondars, Armands Garkāns, Uldis Grāvītis, Aigars Kalvītis, Ojārs Kehris, Irēna Krūmane, Imants Parādnieks, Ilze Pētersone-Godmane, Valdis Siksnis, Aigars Štokenbergs, Kārlis Strēlis, Jānis Upenieks un Jānis Urbanovičs. Saskaņā ar Statūtiem LBS Padomei pārstāvjus deleģēs četri labākie vīriešu un viens labākais sieviešu basketbola klubs pēc iepriekšējā valsts čempionāta rezultātiem. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!