Logo

Basketbols TV: 12. - 18. novembris

Basketbols TV: 12. - 18. novembris

Otrdiena, 12. novembris

Best4sport TV, 21:25: Pau Orhez - Hapoel (Čempionu līga)

Trešdiena, 13. novembris

TV play sport, 4:00: Brooklyn Nets - Utah Jazz (NBA)

Best4sport TV, 19:00: VEF Rīga - Brose Bamberg (Čempionu līga)

Delfi.ee, 19:00: Kalev/Cramo - Kalev/TLU (Pafbet Latvijas - Igaunijas līga)

FIBA.basketball, 21:00: medi Bayreuth - BK Ventspils (FIBA kauss)

Ceturtdiena, 14. novembris

TV play sport, 5:00: Golden State Warriors - LA Lakers (NBA)

TV play sport, 18:45: Zenit - AX Milan(Eirolīga)

TV play sport HD, 19:15: Anadolu Efes - Zenit (Eirolīga)

LTV7, 19:35: Latvija - Horvātija (Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācija)

TV play sport, 21:45: Real Madrid - Barcelona (Eirolīga)

Piektdiena, 15. novembris

TV play sport, 3:00: Dallas Mavericks - New York Knicks (Eirolīga)

TV play sport HD, 18:45: CSKA - Fenerbahce (Eirolīga)

TV play sport, 21:15: Olympiacos - Žalgiris (Eirolīga)

YouTube, 20:00: BK Ķekava - BK Saldus (Ramirent LBL2)

Sestdiena, 16. novembris

TV play sport, 5:30: Boston Celtics - Golde State Warriors (NBA)

Best4sport TV, 17:00: BK Ventspils - VEF Rīga (Pafbet Latvijas - Igaunijas līga)

YouTube, 17:00: BK Ogre - TalTech (Pafbet Latvijas - Igaunijas līga)

YouTube, 19:00: Valmiera Glass VIA - Parnu Sadam (Pafbet Latvijas - Igaunijas līga)

Delfi.ee, 17:00: Parnu sadam - Jūrmala/Betsafe (Pafbet Latvijas - Igaunijas līga)

Svētdiena, 17. novembris

TV play sport, 01:00: Brooklyn Nets - Chicago Bulls (NBA)

Delfi.ee, 17:00: Tartu Ulikool - AVIS Utilitas Rapla (Pafbet Latvijas - Igaunijas līga)

YouTube, 17:30: Latvijas Universitāte - BK Liepāja (Pafbet Latvijas - Igaunijas līga)

LTV7, 19:50: Ziemeļmaķedonija - Latvija (Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācija)

TV play sport, 22:30: Boston Celtics - Sacramento Kings (NBA)

Pirmdiena, 18. novembris

TV play sport, 01:00: Denver Nuggets - Memphis Grizzlies (NBA)

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!