Logo

“Dallas Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails trenēs labākos jaunos Eiropas spēlētājus pirmajā “Basketball Without Borders” nometnē Latvijā

“Dallas Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails trenēs labākos jaunos Eiropas spēlētājus pirmajā “Basketball Without Borders” nometnē Latvijā

Nacionālā Basketbola asociācija (NBA), Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) un Latvijas Basketbola savienība (LBS) šodien paziņoja treneru sastāvu 18. “BWB Europe” nometnē, un viens no treneriem būs arī “Dallas Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails. Šī būs pirmā NBA un FIBA rīkotā globālā basketbola un sabiedriskās iniciatīvas attīstības programma, kura tiks īstenota Latvijā.

“BWB Europe 2019” sāksies svētdien, 9. jūnijā un norisināsies līdz trešdienai, 12. jūnijam, Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā, Latvijā, un tajā piedalīsies NBA klubu galveno treneru asistenti Džamals Mozlijs (Jamahl Mosley; “Dallas Mavericks”) un Pablo Pridžioni (Pablo Prigioni; “Brooklyn Nets”), kā arī NBA spēlētāju attīstības treneri Kamerons Hodžs (Cameron Hodges; “San Antonio Spurs”) un Maikls Rafins (Michael Ruffin; “New Orleans Pelicans”). Nometnes fiziskās sagatavotības treneris būs Keisijs Smits (Casey Smith; “Dallas Mavericks”.

Nometnes direktori būs Marins Sedlāčeks (Marin Sedlaček; “Philadelphia 76ers”, Serbija) un Patriks Hants (Patrick Hunt; Pasaules Basketbola treneru asociācijas prezidents, Austrālija).

“BWB Europe 2019” pulcēs labākos basketbolistus un basketbolistes 17 gadu vecumā un jaunākus no visas Eiropas, lai dotu iespēju mācīties no esošajiem un bijušajiem NBA un FIBA spēlētājiem un treneriem, kā arī sacensties ar reģiona labākajiem jaunajiem spēlētājiem.

Treneri vadīs dažādas aktivitātes laukumā un ārpus tā, tajā skaitā efektīvu pārvietošanos laukumā, prasmju pilnveidošanas stacijas, metienu un prasmju sacensības, 5 x 5 basketbola spēles un ikdienas prasmju seminārus, koncentrējoties uz veselību, līderu dotībām un komunikāciju. Nometnes noslēgumā viens jaunais basketbolists un viena jaunā basketboliste tiks atzīti par “BWB Europe MVP”. Programmas “NBA Cares” ietvaros spēlētāji un treneri, tostarp Latvijas NBA spēlētāji, apciemos Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, lai pavadītu laiku ar bērniem un viņu vecākiem.

“BWB Europe” nometnes dalībnieki un esošie NBA un WNBA spēlētāji un spēlētājas, kas piedalīsies nometnē, tiks paziņoti īsi pirms nometnes.

“NIKE”, kā globālais “BWB” partneris jau kopš 2002. gada, visus nometnes dalībniekus un trenerus apgādās ar “NIKE” inventāru.

NBA un FIBA kopā sarīkojušas 57 “BWB” nometnes 36 pilsētās, 28 valstīs piecos kontinentos. “BWB” ir uzņēmusi vairāk nekā 3400 dalībniekus no 129 valstīm un teritorijām. Nodarbības vadījuši vairāk nekā 290 pašreizējie vai bijušie NBA un WNBA spēlētāji un spēlētājas, kā arī 230 treneri no visām 30 NBA komandām.  60 “BWB” nometnes dalībnieki ir tikuši draftēti NBA, seši “BWB” nometnes dalībnieki ir noslēguši līgumus kā brīvie aģenti.

Seko “BWB” sociālo tīklu vietnēs Facebook, Twitter un Instagram, izmantojot tēmturi #BWBEurope.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!