Logo

Dārgie Olimpieši!

Dārgie Olimpieši!

Paraugoties uz to, cik daudz mūsu skaitliski nelielās tautas vidū ir izcilu sportistu, kuru panākumi ir likuši pasaulei kartē uzmeklēt Latvijas vārdu, ir jāteic, ka latvieši ir ne vien dziedātāju, bet arī olimpiešu tauta!

Dziedošie olimpieši, tā ir ultimatīva mūsu tautas kombinācija, kuru pasaulē, iespējams tik drīz nespēs atkārtot. Mūsu jaunizveidojamo kora “komandu” gaida emocionāli piesātināts ceļš uz nākamo, 2023. gada  dziesmoto “olimpiādi”, kad Mežaparka jaunajā estrādē kopīgi svinēsim Vispārējo latviešu dziesmu svētku 150-gadi!

Šī gada 27. septembrī tika dibināts Olimpiešu koris.

Viens no Olimpiešu kora mērķiem ir dalība XXVII Vispārējos latviešu dziesmu svētkos 2023. gadā, ar ko tiks atzīmēta latviešu dziesmu svētku kustības 150 gadu jubileja.

Koris regulāri piedalīsies nozīmīgos amatierkoru, sporta un pasaules Olimpiskās kustības pasākumos. Kora īpašais spēks slēpjas sporta un kultūras sinerģijā. Tas radīs iespēju sanākt kopā dažādu paaudžu Olimpiešiem, lai no jauna uzrunātu  savu līdzjutējus.

Olimpiešu kora mēģinājumi notiek katru piektdienu no 19:00 līdz 21:00, Olimpiskajā centra, 2. stāva konferenču zālē, Grostonas ielā 6b.

Par kora dalībnieku var kļūt Olimpiskās spēlēs akreditēta persona.

Sākt dziedāt korī var atnākot uz kora mēģinājumu bez iepriekšējas balss un dzirdes pārbaudēm, un nošu pazīšanas. Sīkākus paskaidrojumus var saņemt zvanot kora administratoram Andrim Feldmanim tel. 27767617.

Kora mākslinieciskā vadītāja Ilze Dūmiņa - diriģente, ērģelniece un muzikoloģe. 

Kora vokālā pedagoģe Dita Kalniņa - Latvijas Nacionālās Operas soliste un vokālā pedagoģe.

Olimpiešu kora dibināšanas iniciatori ir Olimpieši - Zintis Ekmanis, Ingrīda Amantova, Raimonds Bergmanis, diriģente Ilze Dūmiņa Kroja, un kultūras projektu attīstītājs Andris Feldmanis.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!