Logo

“Ēnu diena” Latvijas Basketbola savienībā

“Ēnu diena” Latvijas Basketbola savienībā

Trešdien, 13. februārī, LBS birojā viesojās 21 skolēns no Aizputes vidusskolas, Augstkalnes vidusskolas, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, Ādažu vidusskolas, Balvu Valsts ģimnāzijas,Jaunmārupes pamatskolas, Lubānas vidusskolas, Rīgas 84. vidusskolas, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas, Rīgas Juglas vidusskolas,Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Rīgas Teikas vidusskolas,Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Ventspils 1. pamatskolas, Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas.

Pēc īsa ieskata basketbola dzīves aktualitātēs “ēnas” iepazinās ar Latvijas basketbola līgu un Latvijas Jaunatnes basketbola līgas darbinieku, Nacionālo izlašu koordinatoru, LBS mārketinga nodaļas darbinieku un portāla basket.lv redaktora pienākumiem un ikdienu.

Jauna informācija, iespēja basketbola norises aplūkot un iepazīt no iepriekš nepieejama skatupunkta un labāka izpratne par procesiem – vizīte bija interesanta gan “ēnām”, gan ēnotajiem.

Iespējams, kādam ēnotājam šī vizīte palīdzēs izvēlēties nākamo profesiju un, iespējams, ar daudziem vēl tiksimies – LBS gaida talciniekus gan LJBL finālturnīru laikā, gan Eiropas sieviešu čempionātā jūnijā, gan izlašu darba cēlienā vasarā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!