Logo

FIBA Europe izglītības projektu Time-out 2.0 absolvējuši četri latvieši

FIBA Europe izglītības projektu Time-out 2.0 absolvējuši četri latvieši

Projekts “Time-out” tiek īstenots, lai veicinātu bijušo un vēl aktīvo augstas klases spēlētāju iekļaušanos darba tirgū pēc sporta gaitu beigām, kā arī pilnveidotu basketbola organizācijās strādājošo darbinieku zināšanas un iemaņas. Dalībnieki vairākās neklātienes un klātienes sesijās apguva tādus mācību kursus kā “Sporta menedžments”, “Līderība un menedžments”, “Sportiska dzīvesveida konsultants”. Nodarbības vadīja pieredzējuši starptautiskās basketbola dzīves organizētāji, kā arī augstskolu pasniedzēji.

Spēlētājiem paredzēto programmu absolvēja 47 starptautiskajā vidē pazīstami basketbolisti, tai skaitā ilggadējā Latvijas sieviešu valstsvienības dalībniece Aija Jurjāne (Putniņa) un Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvēja 3x3 basketbolā Baiba Eglīte (Latvija), kā arī 2009. gada Eiropas sieviešu čempionāta vērtīgākā spēlētāja Evina Maltsi (Grieķija), Giedrus Gusts (Lietuva), Kristians Kangurs (Igaunija) u.c.

Sieviešu līderības attīstības programmu “WiLEAD” absolvēja 30 nacionālo federāciju delegātes, tai skaitā LBS Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja Arta Vecvagare.

Programmu SWISH, kuras mērķis – veidot saikni starp FIBA un nacionālajām federācijām, lai cīnītos ar negodīgu spēli, dopinga lietošanu un spēļu ietekmēšanu, kā arī veicinātu sportistu un funkcionāru izpratni par godīgas spēles principiem, apguva 30 nacionālo federāciju pārstāvji, tai skaitā arī Latvijas Jaunatnes basketbola līgas projektu vadītājs Elvijs Mičulis.

FIBA Europe prezidents Turgajs Demirels: “Apsveicu visus absolventus. Esmu pārliecināts, ka programmas ietvaros viņi apguva unikālas zināšanas un pieredzi, kas noderēs izmantojot personību potenciālu un veidojot turpmāko karjeru neatkarīgi no tā vai tā būs, vai nebūs saistīta ar sportu. Ar nepacietību gaidu iespēju novērtēt viņu ieguldījumu mūsu sporta veida attīstībā un nacionālo federāciju darbā.”

Pirmajā projektā “Time-out” 2017. un 2018. gadā piedalījās un absolventu sertifikātus saņēma Anete Jēkabsone-Žogota un Kaspars Cipruss.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!