Logo

FIBA izglītības programmu “Time out” absolvējuši arī divi latvieši

FIBA izglītības programmu “Time out” absolvējuši arī divi latvieši

Piektdien, 24. augustā, “Basketbola mājā” Ženēvā, Šveicē, notikusi FIBAEurope projekta “Time out” pirmā izlaiduma ceremonija. Absolventu sertifikātus saņēma 56 basketbolisti, starp kuriem bija arī Anete Jēkabsone-Žogota un Latvijas Jaunatnes basketbola līgas direktors Kaspars Cipruss.

Projekts “Time out” ir FIBA Eiropas nodaļas un nacionālo basketbola organizāciju iniciatīva, lai palīdzētu elites basketbolistiem pēc spēlētāju karjeras beigām attīstīt karjeru citās dzīves jomās. “Vēlamies jums palīdzēt veiksmīgi strādāt nākamajās profesijās, un ceram, ka lielākā daļa no jums to atradīs basketbola jomā,” uzsvēra FIBAEurope prezidents Togajs Demirels.

14 mēnešu laikā satiekoties vairākos semināros, kā arī izstrādājot un aizstāvot pašu izstrādātos projektus, studenti apguvuši FIBA pasākumu vadīšanas programmu. Kaspars Cipruss: “Mācības un projekta sagatavošana palīdzēja  apkopot un papildināt paša līdzšinējo pieredzi. Tā kā mūsu lielajā grupā bija pārstāvēta gandrīz visa Eiropa, savstarpējā pieredzes apmaiņā izskanēja daudz interesantu ideju un pieredzes stāstu. Lielākais ieguvums – kontakti ar basketbola cilvēkiem visā Eiropā un informācija kā darīt un kā nedarīt.”

Projektu “Time out” FIBA īstenoja sadarbībā ar Ņūkāslas Biznesa skolu, Budapeštas Fiziskās izglītības universitāti, Starptautisko basketbola fondu (IBF), Eiropas Savienības programmu “Ersamus Plus”, kā arī Bulgārijas, Čehijas, Latvijas un Slovēnijas basketbola savienībām.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!