Logo

Gada balvas sportā’2018: basketbolam astoņi pretendenti piecās nominācijās

Gada balvas sportā’2018: basketbolam astoņi pretendenti piecās nominācijās

Otrdien, 4. decembrī, tika nosaukti "Latvijas Gada balvas sportā 2018" pretendenti 10 nominācijās, kurus izvirzīja Latvijas Sporta federāciju padomes, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK), Latvijas Olimpiskās vienības pārstāvji, kā arī Latvijas sporta žurnālisti, sporta federācijas un citi nozares eksperti. Labākie tiks noskaidroti žūrijas balsojumā, uzvarētājus svinīgi apbalvos “Latvijas Gada balvas sportā” sarīkojumā 21. decembrī (tiešraide LTV).

Piecās nominācijās uz Latvijas Gada balvu sportā pretendē arī basketbolisti

Kā labākās sporta spēļu komandas nominētas Latvijas basketbola valstsvienība un sieviešu basketbola komanda “TTT Rīga”, kā arī Latvijas hokeja izlase.

Uz balvu “Gada uzlecošā zvaigzne” pretendē NBA debitējušais Rodions Kurucs, Latvijas U18 basketbola izlases līderis Artūrs Žagars, kā arī autosportists Mārtiņš Sesks.

Balvai “Labākais treneris” izvirzīts Latvijas U18 izlases galvenais treneris un viens no vīriešu valstsvienības treneriem, “Gada balvas basketbolā’2018” ieguvējs Artūrs Visockis-Rubenis. Konkurenti – Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis un hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs.

Nominācijā “Gada sporta notikums Latvijā” izvirzīti Eiropas U18 čempionāts basketbolā,FIA Pasaules rallijkrosa čempionāts “Neste World RX of Latvia”, kā arī pasaules čempionāts orientēšanās sportā

Balvai “Paraugs sportā” izvirzīti basketbola valstsvienību kapteiņi Gunta Baško un Jānis Blūms, kā arībobslejists Oskars Melbārdis

Labākie tiks noteikti arī nominācijās: “Labākais sportists”, “Labākā sportiste”, “Labākais tehnisko veidu sportists”, “Labākā komanda individuālajos sporta veidos”, “Gada notikums Tautas sportā”. 21. decembrī tiks apbalvoti arī Gada sporta skolotājs, specbalvas pasniegs LOK un Latvijas Televīzija, bet Artūra Vaidera piemiņas balva tiks gada sporta žurnālistam. Balva par mūža ieguldījumu piešķirta ilggadējam kamaniņu sporta notikumu līdzdalībniekam sportistam, mehāniķim, kamaniņu būvētājam un tiesnesim Valdim Ķuzim.

Ar pilnu nominēto sarakstu var iepazīties sabiedrisko mediju portālā LSM.lv vai portālā www.olimpiade.lv, kur līdz 21. decembrim risināsies balsojums par gada populārāko sportistu (izvirzīti sportisti un sportistes, kur/as nominēti/as balvām “Labākais sportists”, “Labākā sportiste”, “Labākais tehnisko veidu sportists”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!