Logo

LBS padome apstiprinājusi LBS biedru ieteiktos komisiju sastāvus un valdi

LBS padome apstiprinājusi LBS biedru ieteiktos komisiju sastāvus un valdi

Otrdien, 18. februārī, notika Latvijas Basketbola savienības jaunievēlētās padomes pirmā sēde.

Par padomes priekšsēdētāju ievēlēja Valdi Voinu.

Padome apmierināja Kaspara Ciprusa un Gunta Šēnhofa lūgumu atbrīvot viņus no padomes locekļu pienākumiem un padomes sastāvā uzņēma Valdi Siksni.

Padome apstiprināja LBS 2018./2019. gada budžeta izpildi un uzdeva valdei sagatavot sabalansētu LBS budžetu 2019./2020. gadam.

Padome apstiprināja LBS valdes sastāvu. Sekojot priekšvēlēšanu programmā solītajiem principiem, LBS prezidents Raimonds Vējonis darbam valdē aicinājis dažādu basketbola saimniecības nozaru un struktūrvienību pārstāvjus. Kopā ar prezidentu valdē strādās LBL klubu sanāksmes dalībnieku vairākuma atbalstu guvušais basketbola kluba “Valmiera Glass VIA” ģenerālmenedžeris Miks Balodis, kā arī Agris Galvanovskis (Treneru komisija), Edgars Jansons (3x3 basketbola komisija), Egils Lūsis (sieviešu basketbols), Klāvs Olšteins (Reģionu komisija) un Daiga Žvirble (Jaunatnes komisija).

LBS prezidents Raimonds Vējonis:

“Plaša basketbola sabiedrības pārstāvniecība valdē, ceru nodrošinās regulāru saikni ar dažādām basketbola saimniecības struktūrvienībām, veicinot savstarpēju izpratne par kopīgi darāmo. No kolēģiem valdē gaidu ne tikai savu interešu pārstāvēšanu un aizstāvēšanu, bet arī plašāku skatījumu uz basketbola saimniecības attīstību un dažādu risinājumu piedāvāšanu. Turklāt valdes sēdēs bez balsstiesībām piedalīsies arī valstsvienību ģenerālmenedžeri Gunta Baško un Artūrs Štālbergs.

Paldies visiem LBS biedriem, kuri atsaucās uzaicinājumam un piedāvāja kandidatūras darbam komisijās. Ceru, ka ar laiku pievienosies arī tie, kuri šo iespēju vēl nav izmantojuši. Basketbolā nav ko dalīt, bet darba ir un būs daudz.

Valdes prioritāte – LBS budžeta precizēšana un atkārtota virzīšana apstiprināšanai padomē. Bet visus basketbola cilvēkus un mūsu atbalstītājus aicinu piektdien, 21. februārī, būt kopā ar Latvijas valstsvienību “Arēnā Rīga” vai vismaz pie TV ekrāniem. Atbalstīsim mūsu komandu, sākot ceļu uz Eiropas čempionāta finālturnīru!”

Izvērtējot saņemtos LBS biedru priekšlikumus, LBS padome apstiprināja pastāvīgās komisijas (komisiju sastāvi: šeit)

LBS prezidents, padomes, valdes un komisiju locekļi strādā bez atlīdzības.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!