Logo

LBS padomes sēde: apstiprināts budžets, papildināta valde, koriģēts Jaunatnes komisijas sastāvs

LBS padomes sēde: apstiprināts budžets, papildināta valde, koriģēts Jaunatnes komisijas sastāvs

Ceturtdien, 19. oktobrī, notika biedrības “Latvijas Basketbola savienība” Padomes kārtējā sēde, kurā tika uzklausīts un apstiprināts LBS prezidenta Valda Voina ziņojums par LBS darbību padomes sēžu starplaikā.

LBS Padome apstiprināja LBS budžeta izpildi un LBS revidenta ziņojumu, kā arī apstiprināja LBS budžetu laika posmam no 2017. gada 1. oktobra līdz 2018. gada 30. septembrim.

Pēc LBS prezidenta Valda Voina ierosinājuma Padome papildināja LBS valdes sastāvu, tajā iekļaujot nodibinājuma “Basketbola klubs “TTT Rīga”” valdes locekli Leonu Bemhenu.  “Desmit gados kopš nodibinājuma izveidošanas “TTT Rīga” kļuvusi par labāko komandu Latvijā un sekmīgi startē Eiropas kausa izcīņā. Turklāt sadarbībā ar Rīgas sporta skolām izveidota sieviešu basketbola piramīda, regulāri gatavojot spēlētājas Latvijas jaunatnes izlasēm un valstsvienībai. Leona Bemhena iekļaušana palielinās valdes kompetenci, risinot sieviešu basketbola attīstībai svarīgus jautājumus,” uzsvēra V. Voins.

Padome veica izmaiņas LBS Jaunatnes komisijas sastāvā, kurā turpmāk darbosies Viktors Kulačkovskis (Saldus), Alvils Kaufmanis (Valmiera), Raivo Otersons (BJBS “Rīga/DSN”), Ilga Neimane (Ogre), Daiga Jansone (BJBS “Rīga/Jugla”), Arvis Steckis (Liepāja), Artūrs Šķesters (Rēzekne), Ilze Ose-Hlebovicka (Igora Miglinieka basketbola skola), Ivars Bērziņš (“VEF skola”), Daiga Žvirble (Rīgas 3.BJSS) un Ralfs Pleinics (Ventspils).

Padome pieņēma zināšanai LBS ģenerālsekretāra Edgara Šnepa informāciju par nacionālo izlašu startiem Eiropas čempionātos, kā arī V. Voina un E.Šnepa informāciju par basketbola halles projekta virzību.

Saskaņā ar Latvijas Basketbola savienības statūtiem, LBS Padome ir Biedrības pārvaldes institūcija, kas pārstāv Biedrības biedru intereses biedru sapulču starplaikā un statūtos noteiktā kārtībā uzrauga valdes darbību. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!