Logo

LBS prezidents: Paldies Ventspilij par lieliski sarīkoto Eiropas U18 čempionātu basketbolā

LBS prezidents: Paldies Ventspilij par lieliski sarīkoto Eiropas U18 čempionātu basketbolā

Otrdien, 23. oktobrī, Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins un LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps apmeklēs Ventspili, lai pilsētas domes vadībai un visiem ventspilniekiem pateiktos par konstruktīvo sadarbību, rīkojot Eiropas U18 čempionātu basketbolā. Pirms Eiropas Čempionu līgas spēles BK “Ventspils” – “Banvit” LBS vadītāji Ventspils pārstāvjiem pasniegs īpašās piemiņas veltes.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Pilsētas dienestu atsaucība un profesionalitāte, kā arī ventspilnieku entuziasms un viesmīlība pagājušajā vasarā palīdzēja Latvijas Basketbola savienībai noorganizēt Eiropas U18 čempionātu atbilstoši Starptautiskās Basketbola federācijas augstākajiem standartiem. Savukārt līdzjutēju atbalsts tribīnēs veicināja Latvijas komandas veiksmīgo startu, kas vaiņagojās ar Eiropas čempionāta sudraba medaļu izcīnīšanu. Ventspils apliecināja prasmi rīkot augstākā līmeņa basketbola sacensības un ceru, ka mūsu auglīgā sadarbība turpināsies.”

23. oktobrī Čempionu līgas spēli olimpiskajā centrā “Ventspils” apmeklēs arī Eiropas basketbola Čempionu līgas izpilddirektors Patriks Komninoss.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!