Logo

LBS prezidents un Padomes priekšsēdētājs informē par ārkārtas sēdēs lemto

LBS prezidents un Padomes priekšsēdētājs informē par ārkārtas sēdēs lemto

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins un LBS padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars informē par 19. martā valdes ārkārtas sēdē un padomes ārkārtas sēdē lemto.

 “LBS valde šodien turpināja skatīt jautājumu par  vīriešu valstsvienības budžeta pārtēriņu. Tika uzklausīts Edgara Jaunupa sagatavotais ziņojums par finanšu pārbaudi, LBS ģenerālsekretāra Edgara Šnepa un bijušā izlašu direktora Māra Jučmaņa paskaidrojumi.

Konstatējām, ka M.Jučmaņa darbā bijušas nepilnības dokumentu aprites organizēšanā. Pārtēriņa dokumenti nav “safabricēti”, kā izskanējis publiski, taču nolēmām, ka nebūtu mērķtiecīgi vērsties pret viņu juridiski. Konkrētā komunikācijas forma ar Jučmani bija izvēlēta neveiksmīgi, par ko atvainojos LBS vārdā.”

Valde nolēma:

Par nepietiekamu LBS finanšu kontroli un nepārdomātu komunikāciju izteikt rājienu ģenerālsekretāram Edgaram Šnepam;

Uzdot LBS administrācijai  līdz 3. aprīlim sagatavot plānu finanšu dokumentu aprites un kontroles sistēmas uzlabošanai;

LBS valde var lemt par turpmākiem soļiem, ja tiks saņemt informācija no tiesībsargājošām institūcijām.

Apstākļus esam noskaidrojuši, pilnīgi “baltu tēlu” šajā stāstā nav, bet mums nav vajadzīgs turpinājums konfliktam – gribam koncentrēties darbam.”

LBS Padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars:

“Padome uzklausīja LBS prezidenta ziņojumu par situāciju LBS finanšu apritē, konstatēja, ka valde strādā, lai likvidētu fiksētos trūkumus. Nākamajā padomes sēdē 23. aprīlī sagaidām valdes ziņojumu par paveikto finanšu kontroles sistēmas pilnveidošanā, jo īpaši saistībā ar valsts izlasēm.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!