Logo

Matīsa Rožlapas “Treneru kabinets”: profesionālas sarunas ar profesionāļiem

Matīsa Rožlapas “Treneru kabinets”: profesionālas sarunas ar profesionāļiem

“Iespēja smelties jaunas idejas un labāk iepazīt kolēģus,” Latvijas U18 meiteņu izlases galvenais treneris, sieviešu valstsvienības un “TTT Rīga” galvenā trenera asistents Matīss Rožlapa piespiedu dīkstāves laikā ķēries pie jaunas idejas realizēšanas. Kopš ceturtdienas, 9. aprīļa, basket.lv un sociālajos tīklos sāks darboties “Treneru kabinets”, kurā treneris Rožlapa aicinās kolēģus – Latvijas basketbola trenerus – lai parunātu par darbu basketbolā. Sekojiet informācijai sociālajos tīklos!

Kā radās ideja rīkot profesionāļu sarunas?

Ārzemju portāli ir pilni ar treneru informācijas apmaiņas piemēriem – neklātienes klīnikām, blogiem. Tas ir interesanti, taču arī Latvijā ir daudzi speciālisti ar vērtīgu pieredzi un interesantām atziņām, kuri ir gatavi dalīties savās zināšanās. Viss, kas šķiet interesanti man, ceru, ieinteresēs arī kolēģus.

Kā izvēlies sarunu partnerus?

Subjektīvi. Kolēģu praksē esmu novērojis interesantas lietas, par kurām gribu parunāt. Piemēram, ar Kasparu Mājenieku par akcentiem aizsardzībā un rezervistu “soliņa” iesaisti. Ar ilgus gadus Spānijā strādājušo Edgaru Jaunzemu – par Spānijas jaunatnes basketbola filozofiju. Ar ASV  strādājušo Rūdolfu Rozīti – par plašajām iespējām izmantot statistikas analīzi. Uzrunāšu dažādas paaudzes trenerus, ceru, ka būs atsaucība.

Kas ir sarunu mērķauditorija?

Pamatā – treneri, kuriem, ceru, būs interesanti paklausīties kolēģos. Tā labāk iepazīsim viens otru, ieklausīsimies kolēģu pieredzē, kā arī radīsim impulsus jaunām idejām.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!