Logo

Peak Sports uzsāk sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību

Peak Sports uzsāk sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību

Līgums tika parakstīts ceturtdien, 28.aprīlī, basketbola veikala Ballzy Pro Basketball atklāšanas ceremonijas laikā Rīgā. “Ir liels gods olimpiskajā gadā sākt sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību. Ceram, ka Latvijas vīriešu izlase kvalificēsies Rio spēlēm šajā vasarā un mūsu uzdevums ir nodrošināt visu komandas kvalitatīvam darbam nepieciešamo ekipējumu,” sacīja PEAK zīmola pārstāvju SIA Ervitex tirdzniecības direktors Ēriks Lācis.

 „Peak Sports aktīvi sadarbojas ar daudzām basketbola organizācijām unvairākus gadus bijis atsaucīgs partneris Latvijas jaunatnes izlasēm. Veiksmīgā pieredze bija galvenais arguments, lai sadarbību paplašinātu, iesaistot arī Nacionālās izlases,“ norādīja Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretars Edgars Šneps.

1989. gadā nodibinātajam Peak Sports patlaban ir vairāk nekā 6000 veikalu Ķīnā. Uzņēmuma produkcijas klāstā ir inventārs dažādiem sporta veidiem. Liekot akcentu uz basketbolu kā galveno sporta veidu, Peak Sports izveidojis ilgtermiņa stratēģisku sadarbību ar vairākām augsta līmeņa NBA komandām, piemēram, Houston Rockets un Miami Heat.

PEAK ir oficiālais partneris tādām starptautiskām organizācijām kā FIBA, NBA un ir oficiālais ekipējuma nodrošinātājs daudzām nacionālajām komandām, piemēram, Serbijas, Vācijas, Melnkalnes, Austrālijas, Jaunzēlandes izlasēm. PEAK atbalstīta tādus pazīstamus basketbolistus kā Tonijs Pārkers, Dvaits Hovards un Milošs Teodosičs.

 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!