Logo

Sekmīgi aizritējusi pirmā Jāņa Timmas un VEF rīkotā nometne

Sekmīgi aizritējusi pirmā Jāņa Timmas un VEF rīkotā nometne

Aizvadīta pirmā Jāņa Timmas, basketbola kluba "VEF Rīga" un un tā jauniešu sistēmas "VEF skola" rīkota nometne, kas trīs dienu garumā norisinājās šonedēļ Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā.

Viens no nometnes galvenajiem organizatoriem Jānis Timma: "Šajā nometnē ieguvu daudz pozitīvu un labu emociju. Cerams, ka viss, ko dalībnieki varēja uzsūkt no uzaicinātajiem viesiem un treneriem – atziņas, padomus, pieredzes stāstus, tas viņiem noderēs vēlāk dzīvē, un šie jaunie spēlētāji kļūs gan par labiem cilvēkiem, gan labākiem basketbolistiem. Nometnes laikā dalībniekos redzēju daudzas labās īpašības kā centība, neatlaidība. Patika, ka jaunie spēlētāji uzklausīja, ko viņiem bijām teikuši, un jau nākamajā mirklī uzreiz centās tam visam pievērst uzmanību. Ar šo nometni vēlējos jaunajiem spēlētājiem sniegt papildus motivāciju un iespēju pilnveidoties citādākā formātā. Ne man, ne citiem nometnes īpašajiem viesiem, kad augām un veidojāmies kā spēlētāji un personības, nebija iespēja piedalīties tāda veida nometnēs, tāpēc ceram, ka jaunie spēlētāji to novērtēs. Šogad nometne ilga trīs dienas, ieguvām pozitīvu pieredzi, tāpēc ceram turpināt iesākto un padarīt šo projektu par vēl labāku nākotnē."

"VEF Rīga" direktors Gatis Jahovičs: "Lai arī šādu pasākumu organizējām pirmo reizi, nometne aizritēja ļoti veiksmīgi. Pirmkārt, paldies Jānim Timmam, ka viņš piekrita rīkot nometni kopā ar mūsu klubu. Tāpat jāizsaka pateicība visiem treneriem un viesiem, kas atrada laiku, lai ierastos un dalītos savā pieredzē un zināšanās. Prieks, ka atsaucās arī vairāki bijušie VEF spēlētāji, tāpat ciemojās Jāņa Timmas Eirolīgas komandas biedrs. Ceram, ka jaunie spēlētāji paņems labāko no tā, ko varēja iegūt šajā nometnē."

Aizvadītajā nometnē visi uzaicinātie dalībnieki varēja piedalīties bezmaksas. Ik dienu nometnē ciemojās dienas treneris, kā arī dienas viesi, gādājot par daudzpusīgu dienas programmu jaunajiem basketbolistiem. Nometnes treniņprocesā ietilpa gan darbs pie basketbola meistarības slīpēšanas, gan fiziskās sagatavotības uzlabošanas, kam klāt nāca pieredzes stāsti ar dienas īpašajiem viesiem. Katras dienas noslēgumā labākie spēlētāji piedalījās nometnes Zvaigžņu spēlē, kā arī saņēma Jāņa Timmas sarūpētās balvas – dažādu viņa pārstāvēto komandu spēļu kreklus. Detalizētu darba treniņprogrammu kopā ar Jāni Timmu bija izveidojis "VEF skola" galvenais treneris Raimonds Feldmanis, kurš gan nevarēja būt klāt, jo jūlijā izmanto ekskluzīvu iespēju, darbojoties NBA kluba Ņūorleānas "Pelicans" sistēmā Vasaras līgā Lasvegasā.

Pirmajā nometnes dienā ar dalībniekiem strādāja treneris Mārtiņš Gulbis, galveno akcentu veicot uz piespēļu tehnikas attīstīšanu, bet dienas īpašais viesis bija ilggadējais Latvijas valstsvienības kapteinis, piecas sezonas Spānijas ACB līgā aizvadījušais aizsargs Jānis Blūms, kurš dalījās savā plašajā pieredzē ar nometnes dalībniekiem.

Otrajā dienā ciemos bija "VEF Rīga" trenera asistents Jevgēnijs Kosuškins, kura vadībā tika strādāts pie metieniem, uzbrukuma noslēgumiem un caurgājieniem, bet dienas gaitā kā īpašie viesi pievienojās 2018. gada Itālijas čempions, Eirolīgas spēlētājs Milānas kluba sastāvā Dairis Bertāns un ilggadējais Latvijas valstsvienības basketbolists, pašreizējais "VEF Rīga" uzbrūkošais aizsargs Kristaps Janičenoks.

Trešās dienas treneris bija Artūrs Štālbergs, pie kura jaunie basketbolisti attīstīja dribla un apspēlēšanas tehniku. Noslēdzošās trešās dienas īpašie viesi bija aizvadītās sezonas Eirolīgas labākais spēka uzbrucējs, Jāņa Timmas komandas biedrs Spānijas klubā "Baskonia" Torniko Šengelija, kā arīEirolīgas tiesnesis Oļegs Latiševs, uzstājoties ar izglītojošu semināru.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!