Logo

KP6 meistarklase: papildus pieredze jauniešiem, mācās arī treneri

KP6 meistarklase: papildus pieredze jauniešiem, mācās arī treneri

No 12. līdz 15. jūnijam Kristaps Porziņģis Liepājā otro reizi rīko meistarklasi perspektīvajiem jaunajiem basketbolistiem, kuras laikā notiek arī jaunatnes treneru seminārs.

Tajā piedalās 22 basketbolisti vecumā no 14 līdz 22 gadiem. Treniņnodarbības vada Latvijas U18 izlases galvenais treneris Uvis Helmanis, kā arī Latvijas jaunatnes izlašu treneri Jānis Butāns, Mārtiņš Fomins, Matīss Graudiņš, Aleksejs Grehovs, Mārtiņš Līcis-Līcītis, Arvis Steckis.

Nometnes īpašais viesis –  spāņu speciālists Djego Okampo (Diego Ocampo), kurš strādājis “Cajasol Sevilla” u.c. Spānijas klubos, Spānijas U16 izlasē, bet 2016./2017. gada sezonā bija Badalonas “Joventut” galvenais treneris.

Katru dienu notiek divi treniņi, kā arī lekcijas vai pārrunas par basketbolu un citām tēmām, kas svarīgas potenciālajiem basketbola profesionāļiem. Dalībnieki noskatījās Valmieras teātra aktiera Riharda Jakovļeva monoizrādi bask@bols.lv

Kristapa Porziņģa meistarklases laikā divas dienas notiek arī treneru seminārs “Basketbolistu individuālās meistarības attīstība”, uz kuru uzaicināti 40 speciālisti no Latvijas sporta skolām. Programmā iekļautas Latvijas Basketbola savienības medicīnas konsultantes Sandras Rozenštokas lekcija “Pārslodze sportā”, Djego Okampo un Uvja Helmaņa vadītās lekcija un praktiskā nodarbība “Sadarbības attīstība”, “Komandas sadarbība. Spēle 5x5” un “Kombinācijas. Ātrais uzbrukums”, kā arī Latvijas vīriešu valstsvienības galvenā trenera Ainara Bagatska lekcija “Spēlētāju individuālā izaugsme”. 

Seminars tiek līdzfinansēts ar Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!